X

«

»

Oferta dnia na Steamie – Broken Sword 5 – the Serpent’s Curse

steamlogo

Broken Sword 5: The Serpent’s Curse – 11.49€ 

Trwają również weekendowe obniżki na Monaco i Ace Combat Assault Horizon.

 

 • nie ma weekendowej obnizki na Ace Combat, niestety, skonczyla sie juz dzisiaj

 • Miał ktoś z Łowców przyjemność sprawdzić Broken Sword 5? Zastanawiam się nad zakupem w promocji jednak chciałbym wiedzieć, czy waszym zdaniem gra trzyma poziom tak jak cz. 1 i 2 ? Recenzje ma różne…

  • Qbz

   Kupiłem jakiś tydzień po premierze, czyli teoretycznie w okresie , kiedy Złamany Miecz był najbardziej zabugowany… i bawiłem się świetnie. To jest stary dobry Broken, wrócili do ręcznie rysowanej grafiki (te w 3d to było nieporozumienie), te same klimaty („Paris in a spring”) i ciekawie poprowadzona intryga. Wkurza o dziwo dubbing – o ile starzy znajomi, jak np Rolf Saxon jak Stobbart, nie zawodzą, to samo można powiedzieć o perełkach, czyli drugoplanowych rolach francuskich to nowa NIco Collard i nowy sierżant Mou („Who? Mou. Who??”) to już masakra.
   Podsumowując – dla fanów dwóch pierwszych części – pozycja obowiązkowa, dla reszty – to zależy czy spodoba się Wam specyficzne poczucie humoru i dacie się porwać akcji, która dosyć wolno się rozkręca. Zagadki na takim samym poziomie jak w poprzednich częściach – czyli chwilę pomyśli i idziemy dalej.
   P.S. dostępny jest teraz tylko odcinek I, odcinek drugi ma być dodany koło 15 IV.

   • Dzięki wielkie 🙂 w takim razie kupuję