«

»

Oferta dnia na Steamie – Assetto Corsa

-40% – Assetto Corsa – 43,19 zł

Promocja potrwa 2 dni.

 • Jeśli ktoś jeszcze nie załapał się na najlepszy symulator tej generacji, to myśle że warto poczekać do Black Friday w paczce z wszystkimi DLC (auta i tory).

  • Z tego co widzę wszystko jest w tej chwili przecenione (całość za 86,79 zł)

  • jak ktoś szuka bardzo surowego sima, mi nie podszedł i wole Project Carsa

  • Jak się ma Assetto Corsa do Assetto Corsa Competizione – wiem że ACC jest aktualnie we wczesnym dostępnie ale czy to jest jakby następca, czy też ACC dotyczy innej kategorii wyścigów i będzie rozwijane równolegle. Czyli w skrócie czy warto jeszcze kupować AC czy już lepiej czaić się na promocję ACC.

   • AC zakończone oficjalnie, ale z namaszczeniem deva rozwija je pewien Rosjanin, głównie aspekt wizualny jak shadery, odbicia, deszcz, pogoda, światła itp. Z racji nieprzebranej ilości modów, z czego znaczna część wysokojakościowa, Assetto będzie służyło jeszcze długie lata do driftów, wolnej jazdy czy lig na autach cywilnych a nie tylko sportowych.

    Nowe AC Competizione koncentruje się na wyścigach serii Blancpain a więc GT3 i GT4, to krok pośredni jakie studio robi w kierunku AC2. Zmienili silnik graficzny, rozwijają fizykę i duży nacisk na netcode.

    Jeśli nie jesteś napalony na ligi i jazdę online, to AC będzie lepszym znacznie bardziej uniwersalnym wyborem, z nieskończoną liczbą dodatkowych aut i torów. Warto brać Ultimate na promo z wszyskimi DLC – genialna robota.