Komentarze do "Oferta dnia na GOGu – The Age of Decadence"

 1. Kolejna świetna Dzienna Oferta GOGa, więcej na niej kupuję niż na ostatnich wyprzedażach….

  Polecam, świetny RPG i trudna gra. Ciekawy świat (Rzym w czasach upadku i najazdu barbarzyńców) i rewelacyjnie napisane postacie mające swoje motywy i wykorzystujące nas do swoich celów.
  Tyle ludzie skrzeczą że chcą dobrych gier poza klonami AAA a i tak nie kupują dobrych gier gdy się jakaś w końcu pojawi czego AoD jest dowodem (jak i garść innych gier).

  Można grać postacią bez żadnych umiejętności bojowych (wystarczą dobrze opłaceni najemnicy). Każdą postacią z różnymi umiejętnościami odkrywamy część zawartości podczas przechodzenia gry. Z tego co czytałem to ludzie wciąż odkrywają coś nowego mimo kolejnych przejść różnymi klasami.
  To nie Skyrim gdzie jedną postacią odkryjemy całą zawartość za jednym podejściem.

  No i jest taniej niż na Steamie gdzie z 80% jest za 22zł.

 2. Ludzie woleliby dobre gry zlokalizowane przez wydawcę w języku, którym posługują się biegle i na co dzień. Zwłaszcza takie, w których czytanie tekstu stanowi przypuszczalnie 90% rozgrywki.

  1. Ta gra ma tyle tekstu co władca pierścieni książkowy. Trochę trudno oczekiwać od małego studia by wydało mnóstwo kasy na tłumaczenie na język polski co pewnie nawet by się nie zwróciło.

  2. Niestety tłumacze-amatorzy polegli przy tłumaczeniu AoD, jedynie Dungeon Rats zostało przetłumaczone.
   Podobnie tłumacze od Underrail.