«

»

Oferta dnia na Chrono.gg – Slay the Spire

-37% – Slay the Spire – $10.00 (36,72 zł) – Steam

Promocja potrwa 24 godziny.


Zaoszczędźcie na przewalutowaniu z darmową kartą Revolut dla Łowców.

 • Kacpri

  Polecam, świetna karcianka. Nigdy nie byłem przekonany do tego typu gier, ale ta jest wyjątkowa. Oferuje trzy postacie, z których każda posiada własne karty, a każda rozgrywka jest unikalna ze względu na kombinacje kart i artefaktów, tak więc można wymyślać różne taktyki. Brak naglącego czasu sprawia, że każdą turę można dobrze rozplanować i mnie taki sposób rozgrywki bardzo odpowiada. W dej cenie zdecydowanie warto!

 • Szymon Cichawoda

  No, o to właśnie chodzi, że grasz rundki między 20-40 minut. A z dalszej części posta wnioskuję, że ascension odblokowane?

 • No to jak jest w końcu z tą grą? Bo już miałem kliknąć na kup teraz. Monster Slayers mi się podobało, ale gra była krótka i niezbyt wymagająca. Tu jest lepiej?

  • Gra jest prosta na niższych poziomach jak ją ogarniasz, ale możesz włączyć zwiększony poziom trudności i wtedy już trzeba wiecej ogarniać. Od siebie dodam, że gra bardzo fajna, ale polecam na max. Dwugodzinne sesje niż klepac cały czas.
   Gra nie jest długa sama w sobie, ale jest losowosc jeśli chodzi o bossów, map i karty jakie otrzymasz + masz 3 rodzaje postaci.