X

«

»

Oferta dnia w Chrono.gg – Tabletop Simulator

12802707_454351068067159_4954889306408142242_n[1]

Tabletop Simulator – $8.50 – Steam

Chrono.gg to nowy sklep cyfrowy z bardzo ciekawym modelem dystrybucji. W sprzedaży dostępna jest tylko jedna gra, która ulega zmianie co 24 godziny. Decydując się na zakup, wspieracie bezpośrednio deweloperów najwyższą prowizją ze sprzedaży spośród wszystkich sklepów cyfrowych.

 • Nie chciałbym wchodzić w szczegóły, ale model dystrybucji jest niezwykle korzystny zarówno dla deweloperów, jak i partnerów marketingowych, takich jak Total Biscuit i (od dzisiaj) Łowcy Gier. Sam pomysł na sklep jest niezwykle innowacyjny i dobrze przemyślany. Ceny póki co też wydają się być korzystne.

  Ciekaw jestem Waszej opinii nt. Chrono. Zastanawiam się też, czy są tutaj czytelnicy, którzy byliby w stanie dopłacić kilka złotych więcej w stosunku do ceny z Kinguina/G2A, żeby dostać klucz bezpośrednio od dewelopera? Na ile ma to dla Was znaczenie, kogo wspieracie zakupem?

  • Piotr

   Ja jestem za, jako, że sklep codziennie zmienia ofertę to ciężko samemu nadążyć i chętnie obejrzę informacje w swoich rssach czy na facebooku. Byłbym skłonny dopłacić więcej (ale niewiele) ale przynajmniej mieć pewny klucz ze sklepu, a nie jakiś badziew od chińczyków na g2a. Korzyść głównie dla mnie, ale miło wiedzieć, że dev dostaje więcej niż przeciętnie. Zależy tylko jakie gry tam będą. Stronka jest prosta i nowoczesna, zawszę lubię nowinki i postęp więc jestem na tak.

  • Wszystko zależy od tego jakie ceny będą przyjmować i jakie gry będą sprzedawać. Według isthereanydeal gra była najtaniej do wzięcia za niecałe 8 euro, więc przecena ani nie jest jakaś dobra, ani nie jest jakaś zła. Jeżeli w ciągu najbliższych dni sklep nie okaże się kolejną lipną akcję dla ludzi kupujących wszystko po promocji, to chyba spokojnie można dodać jej do dziennego rozkładu 😉

  • Tylko żeby nie było jak z obiecankami ze sprzedażą gier w dystrybucji cyfrowej. Miało być taniej, a jest jeszcze drożej niż kiedykolwiek.

   Jestem jak najbardziej za poradzeniem sobie z haraczami dystrybutorów (vide branża muzyczna), jednak pod warunkiem, że skorzysta też na tym gracz.

  • Problem z tymi stronami jest taki, że one oferują tysiące tytułów za jednym zarazem. Wątpię, żeby tutaj pojawiły się gry, które zainteresują większe grono. Niech podadzą listę promocji na cały tydzień, to wtedy się stwierdzi.

 • Nie wiem na ile inicjatywa Chrono przyciągnie ludzi, ale jak na razie to chyba jedna z najniższych cen Tabletopa pomijając keyshopy, więc newsy o tej stronce jak najbardziej na plus.

 • Mi osobiście bardzo podoba się ta inicjatywa. Póki co oprócz vermitide, nie było nic ciekawego moim zdaniem. Jedynym minusem jest fakt, że jedynym sposobem płatności jest karta kredytowa. Podobno pracują nad implementacją PayPal, ale idzie im to opornie.

 • Gadanie o wsparciu deweloperów na stronie o kupowaniu gier za 50 groszy :E

 • Michał Hackleberry

  O, Yeti 🙂