X

«

»

Oferta dnia w Chrono.gg – In Between

12802707_454351068067159_4954889306408142242_n[1]

In Between – $2.00 – Steam

Chrono.gg to nowy sklep cyfrowy z bardzo ciekawym modelem dystrybucji. W sprzedaży dostępna jest tylko jedna gra, która ulega zmianie co 24 godziny. Decydując się na zakup, wspieracie bezpośrednio deweloperów najwyższą prowizją ze sprzedaży spośród wszystkich sklepów cyfrowych.

 • fajnie, ale raczej nie za dwa dolce, skoro gra była do zdobycia taniej w bundlu 😛

  • Ta gra co najmniej dwa razy była rozdawana za darmo…

   • I dlatego powinna być już po wsze czasy darmowa!

    • Ja w sumie uważam, że jak jakaś gra została gdzieś przeceniona, to jej cena w każdym sklepie powinna zostać na zawsze obniżona do ceny po przecenie. W ten sposób każda kolejna przecena na daną grę będzie lepsza od poprzedniej, a złodzieje tworzący i wydający gry nie będą perfidnie żerować na niczego nieświadomych graczach, którzy zapłacą za grę choćby grosz więcej niż było na jakiejś tam promocji gdzieś tam.

     Za robienie niepowalajacych promocji powinna być ustawowo ustalona kara. Myślę, że gdyby taki deweloper czy wydawca zostałby publicznie wyciągnięty przed tłum wołający „shame shame shame”, klasa robotnicza graczy przestałaby być bezczelnie wyzyskiwana przez burżuazyjnych twórców gier, którzy śmią żądać zapłaty za swoją pracę.

     Gdyby znalazły się jakieś jednostki których i ta kara nie nauczyłaby rozsądku, zastosowane zostałyby cięższe kary takie jak usuwanie ze znajomych na facebooku, w skrajnych przypadkach nawet dożywotnie odcięcie od internetu.

    • Bardzo zdrowa zasada, od dawna funkcjonująca na tutejszym Pchlim targu. Da się?

    • Przez to, że była darmowa, to można ją teraz odkupić co najmniej 4 razy taniej niż te 2$. Ale niech każdy płaci ile chce. Po co wspominać innym użytkownikom, że można kupić grę jeszcze taniej prawda?

  • Co nie zmienia faktu, że teraz nie jest, a gra jest warta tych 2$ ^^

 • Clever Clogs

  Super, mialem ochote na ta gierke.