«

»

Oferta dnia w Chrono.gg – Sword of the Stars: The Pit Gold Edition

12802707_454351068067159_4954889306408142242_n[1]

Sword of the Stars: The Pit Gold Edition – $2.50 – Steam

Oferta potrwa 24 godziny.

 • Ktos moze gra/ma? Polecacie?

  • Kupiłem, mam, czy polecam? Hmm. Gra szybko się nudzi, grafika jest wg mnie nudna i mało szczegółowa, mało przedmiotów w otoczeniu.

   No, Fallout to to nie jest. Z prostszych gier bardziej polecam Nuclear Throne na g2a za 11 zł.

   To tylko moja opinia!! Musisz zobaczyć gameplaye.

   • Tylko NT to klasyczny Dual Stick Shooter a The Pit to typowy rogal właśnie. Losowość, w tym ta utrudniająca grę, jest celowa. Rozgrywka jest jak dla mnie przyjemna choć wymagająca i czasem idzie zginąć z bardzo głupich przyczyn. Statystyk jest dużo, ale nikt nie każe rozwijać wszystkich. Jakie zależy tylko od postaci i stylu gry. The Pit jest też w sumie turówką a nie grą szybką i dynamiczną jak NT właśnie. Rządzi się zupełnie innymi prawami niż ten tytuł i nie należy ich porównywać. Do Fallouta też porównanie nietrafione. Fallout to klasyczne cRPG z dobrą fabułą itp. Tu mamy typowego rogala – idziesz coraz niżej, rozwijasz się, zbierasz stuf itp. Bonusem są logi do odkodowania w celu poznania „historii”.

    W skrócie – jak ktoś jest fanem dość trudnych i wymagających rogali a duża ilość statystyk itp go nie przeraża to za tą cenę jak najbardziej warto. Wersja GOLD jednak nie zawierra postaci dodanych po jej wydaniu.

    • Nie porównuję NT do SotS, tylko polecam zamiast, bo cena okazyjna 🙂

    • Teraz teżw HB monthly było ;]
     Swoją drogą jak ktoś lubi klasyczne rogale z turami itp to NT nie jest dla niego xD