X

«

»

Oferta dnia w Chrono.gg – Fenix Rage

12802707_454351068067159_4954889306408142242_n[1]

Fenix Rage – $3.50 – Steam

Chrono.gg to nowy sklep cyfrowy z bardzo ciekawym modelem dystrybucji. W sprzedaży dostępna jest tylko jedna gra, która ulega zmianie co 24 godziny. Decydując się na zakup, wspieracie bezpośrednio deweloperów najwyższą prowizją ze sprzedaży spośród wszystkich sklepów cyfrowych.

 • MINUSGSM

  Skąd oni te ceny biorą? Fenix Rage na G2A kosztuje 2,5 zł.

  • Taa, kiedyś było taniej, kiedyś było w humblebundle, kiedyś taniej było na rosyjskich serwerach.

   • MINUSGSM

    Źle to opisałem. Powinno być: po co promować sklep z ceną 6x wyższą niż wolnorynkowa. Z założenia Łowcy Gier ma być chyba stroną dla graczy oszczędnych a nie naiwnych.

    • „Nie chciałbym wchodzić w szczegóły, ale model dystrybucji jest niezwykle korzystny zarówno dla deweloperów, jak i partnerów marketingowych, takich jak Total Biscuit i (od dzisiaj) Łowcy Gier. Sam pomysł na sklep jest niezwykle innowacyjny i dobrze przemyślany. Ceny póki co też wydają się być korzystne.

     Ciekaw jestem Waszej opinii nt. Chrono. Zastanawiam się też, czy są tutaj czytelnicy, którzy byliby w stanie dopłacić kilka złotych więcej w stosunku do ceny z Kinguina/G2A, żeby dostać klucz bezpośrednio od dewelopera? Na ile ma to dla Was znaczenie, kogo wspieracie zakupem?”.

     „Decydując się na zakup, wspieracie bezpośrednio deweloperów najwyższą prowizją ze sprzedaży spośród wszystkich sklepów cyfrowych”.

    • Powody publikacji newsa są dwa:
     1. nie wszyscy kupują w keyshopach. W Oficjalnych sklepach nie kupisz tej gry taniej.
     2. model „oferta dnia” wymusza na nas regularną publikację. Nawet jeśli oferta nie jest ciekawa, to ludzie chcą się o tym dowiedzieć z naszej strony