X

«

»

Obniżki na Battlefielda 4

Battlefield 4 + Chińska Nawałnica + Złoty Pakiet Bojowy PC (wersja pudełkowa) – 81,90 zł
Battlefield 4 + Chińska Nawałnica + Złoty Pakiet Bojowy XBox 360 (wersja pudełkowa) – 134,99 zł (taniej w brytyjskim Amazonie)
Battlefield 4 + Chińska Nawałnica + Złoty Pakiet Bojowy PS3 (wersja pudełkowa) – 134,99 zł (taniej w brytyjskim Amazonie)
Battlefield 4  (wersja cyfrowa) – 81,90 zł – Origin (taniej w cdp.pl)

Koszt wysyłki to 13,90 zł (kurier) lub 3,99 zł za odbiór osobisty w salonach GO24.

 • nie pogardziłabym premium do bf4 na 360 w jakiejś miłej promocji.

 • Poczekam aż jeszcze bardziej stanieje. Może nawet BF 4+Premium = 100 zł. Wtedy można się zastanowić nad kupnem i liczyć, że naprawią tą „betę”.

  • as

   to wtedy już będą myśleć o kolejnej części tak jak to było z bf3

   • Już pewnie myślą, tylko muszą ugłaskać wkurzonych graczy.

 • Słaba promocja, na święta w amazonie były dobre, BF4+Premium PS3 za 250zł z czego slota sprzedałem za 180 to mnie wyszło 70zł i za tą cene się opłaca kupić bete 🙂

 • Ja tam ostatnio przygarnąłem podstawkę za 5 dyszek (kod z kuponu AMD), więcej bym za to stanowczo nie zapłacił (już więcej dałem za BF3, bo 60 zł). Gra owszem śmiga dość płynnie, ale zdarza się jej wciąż wyjść nieoczekiwanie do pulpitu (rzekomo błąd powoduje podkręcona fabrycznie karta graficznie, dla mnie to absurd), czasami zanika też dźwięk, więc zamiast produkować kolejne dodatki mogliby w końcu połatać te dziury. Przy przechodzeniu singla gra się dwa razy zbugowała i musiałem zaczynać misje od początku, podobnie było w części 3 – nic się nie nauczyli, zarobili kupę szmalcu, ale ewolucji w myśleniu brak.