X

«

»

Obniżka na serię Metro

gmg3

Dodatkowy 20% zniżki (przy zakupach o wartości powyżej 10 funtów) otrzymacie przy użyciu kodu O7CNAE-Z1Y29P-QZAJ1I

Metro 2033 – 1.99£ – Steam
Metro: Last Light Complete Edition – 5.99£ – Steam 

Uwaga! Kupujesz na GMG po raz pierwszy? Zarejestruj się używając jednego z powyższych linków. Jeżeli zdecydujesz się zakupić cokolwiek o wartości 2 funtów, otrzymasz kolejne 2 funty w postaci kredytów do zużycia na dowolną grę w sklepie!

Graj i zarabiaj na Playfire
– sprawdź nasz poradnik.

 • opłaca sie last light za kredyty? Metro 2033 mi jakos nie podeszło więc nie wiem… w sumie miałbym za darmo gre… może kiedyś sie przemoge na to metro 2033….

  • Taniej raczej już nie będzie przynajmniej na GMG . W poniedziałek pewnie coś dorzucą do playfire to z 0,5 się zwróci.
   Sam nie grałem, ale z doświadczenia wiem, że jak się nie jest przekonanym do zakupu to i tak ta gra leży a wtedy to żaden zysk nawet jak brana za „darmo”.

   • a cena w dolarach to 5,99, czyli niecałe 19zł, w funtach ponad 31zł…masakra 🙂

  • Marek

   Dużo juchy, podrzynania gardeł (wiele etapów skradankowych), trochę fajnych bestii do rozwalenia shotgunem i całkiem mocny klimat. Wciągniesz się zwłaszcza, jak czytałeś książkę, bo wtedy oczekujesz dużo więcej za zakrętem, niestety niewiele jest. Gra oskryptowana do bólu, oczywiście liniowa, cele jakoś szczególnie rozbudowane nie są. Fabuła widać inspirowana Dmitrijem, ale jak się w nią zagłębisz, to wieje kiczem. Na jednorazowe przejście jednak się nadaje, ok. 15h na normalu. Czy warto? Dla fanów książkowej serii Metro takie 8/10, dla reszty 7/10. Nie powala niczym, ale jest to solidna produkcja.

  • Kolo

   Gra dużo lepsza od 2033, ale mi się także 2033 podobało. Klimat podobny, ale dopracowanie dużo lepsze.

 • kurde spóźniłem się , teraz cena to już 9.99 :/