X

«

»

Obniżka na wybrane tytuły Capcomu w Gamefly

Ceny z kodem zniżkowym UKFEB20OFF

Super Street Fighter IV Arcade Edition – 3.00£
Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara – 3.19£ – Steam
Remember Me – 11.99£ – Steam
Resident Evil: Revelations – 11.99£ – Steam
Lost Planet 3 – 11.99£ – Steam

 • Mystara powinna być za 1$ to gra na pół godziny.

  • Wygrałem tę gierkę kiedyś na steamgifts… na liczniku mam 5,5h i 58% ecziwmentów. W moim przekonaniu, jeśli ktoś pamięta erę salonów gier, to łezka może się w oku zakręcić… może gamepad & TV nie zastąpi coin-operated machine, ale ja już nie mogą się doczekać Metal Slug 3 w wersji na Steam ;-). Kupując tę grę dostajemy „tak jakby” dwie produkcje (są do rozegranie dwie kampanie z nieco inną mechaniką). Zdecydowanie nie na pół godziny, ale być może lubisz wypowiadać się w temacie, o którym nie masz ani bladego, ani zielonego pojęcia.

   • Może to dlatego że wyrosłem z fazy brandzlowania się nad starymi tytułami dawno temu. Pozdrawiam.

    • Co robisz w domu, w wolnym czasie zostawiaj raczej dla siebie.

    • Nie każdy wyrósł – nie zniechęcaj innych ;-). Zasugerowałeś, że można ograć tę produkcję w pół godziny, a tak nie jest. Kwestia upodobań to insza inszość. Ja np. czytałem w kilku miejscach, że Ducktales jest takie sobie, a grając w tę produkcję cieszyłem się jak dziecko (i tytuły AAA poszły wtedy w odstawkę). Pzdr!

    • Masz rację, po prostu odniosłem się do wersji oryginalnej, nie wiedziałem że wydawcy dodali coś od siebie by wydłużyć i urozmaicić rozgrywkę. Mea Culpa.

    • + dla Ciebie ^_~.

     Swoją drogą – ciekawe, czy znaleźliby się chętni na rozgrywkę, gdyby w takim „remake’u” zamiast dodawać jakieś bonusy, zaimportować grę 1:1 (no może jedyny bonus – obsługa gamepada + rozdziałka 1080p + 1 ecziwment za ukończenie całości), rozdawać ją za darmo, ale za każdą grę trzeba byłoby wpłacić symboliczne 0,10 euro ;-).