Obniżka na wybrane strategie w Gamefly - Sid Meier's Ace Patrol za 4 złote!

gameflylogo

Sid Meier’s Ace Patrol – 0.79£ – Steam
Crusader Kings II – 7.00£ – Steam
Empire Earth II: Gold Edition – 1.59£
Hearts of Iron III Collection – 5.00£
R.U.S.E. – 2.71£ – Steam
Supreme Commander 2 – 1.99£ – Steam
Wargame: AirLand Battle – 11.99£ – Steam
Wargame: European Escalation – 3.99£ – Steam
World in Conflict Complete Edition – 2.71£

 Ceny z kodem zniżkowym GFDOCT20UK

Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Obniżka na wybrane strategie w Gamefly – Sid Meier’s Ace Patrol za 4 złote!"

  1. Nie żebym był jakiś przygłupi, ale gdy przechodzę do checkout’a ukazuje się mym oczom wybór pomiędzy płatnością kartą kredytową lub paypalem, dokoła natomiast brak jakiegokolwiek pola do wpisania kodu. Zaznaczenie PayPal’a przekierowuje mnie od razu na stronę rejestracji do konta, więc się natychmiast wycofuję.
   Edit. Przeszedłem dalej (nie znalazłem wciąż pola dla kodu – jeśli ktoś będzie na tyle życzliwy by zrobić zrzut ekranu z wielką czerwoną strzałką będę zachwycony), ale życzy sobie dodania karty kredytowej do konta PayPal przed dokonaniem transakcji. Matko boska, mam konta pewnie w 8 różnych serwisach i w żadnym nie było problemu z takimi bzdurami :/

  2. Niestety, karta musi być dodana. Nieważne czy płacisz PP czy bezpośrednio kartą. Miejsce na wpisanie kodu pojawia się na ostatniej podstronie procesu płacenia.

 1. Mieliście problemy z zalogowaniem, u mnie po kliknięciu Sign In wyskakuje ikonka ładowania i nic się dalej nie dzieje?

  1. Też miałem problem z zalogowaniem się. Ale udało się…
   Radzę kliknąć na Support (jest obok Login). Załaduje się strona i tam zalogować się, a następnie (już zalogowani…) wrócić do oferty sklepu.

 2. Sid Meier’s Ace Patrol chyba trafi do bundla. Cena drastycznie szybko spadła. W bundlu może warto. Tak to nie specjalnie.

  1. Fakt, żeby sam się mocno zastanawiam nad zakupem i się waham, też chyba poczekam na bundle – w końcu to 4zł, szkoda je pogonić jak można będzie kiedyś kupić za nieco ponad 3.

  2. bez przesady już, nowa gra nie warta 4 zł ale warta 3 lub 1… macie kurde rozmach chłopaki, nie ma co…