X

«

»

Obniżka na indyka dnia – They Bleed Pixels

greenmangaminglogo1

They Bleed Pixels – 1.74£ – Steam 

UWAGA: Kupujesz na GMG po raz pierwszy? Zarejestruj się używając powyższego linku. Jeżeli w przyszłości zdecydujesz się zakupić cokolwiek o wartości 2 funtów, otrzymasz  kolejne 2 funty w postaci kredytów do zużycia na dowolną grę w sklepie!

 • Opłaca się brać? Słyszałem, że gra bardzo fajna.

  • gram tylko w prawdziwe gry

   indie (=shovelware) za więcej niż 1 dolar za +3? nope.

   • Prośba do adminów – wprowadźcie możliwość komentowania na Disqus dopiero po rejestracji.

    • Janusz

     Po pierwsze takie kwestie, to chyba nie tutaj.
     Po drugie jestem przeciwny :).

    • Admini też czytają Disqusa, więc przy okazji na własnej skórze przekonają się, dlaczego rejestracja jest potrzebna.

    • gram tylko w prawdziwe gry

     Proponuję żeby nie ograniczać się do byle rejestracji – w końcu konto np. „RoyKeane” można założyć w minutę), dodatkowo powinien być obowiązek podlinkowania konta steam (przynajmniej 5-letniego i z co najmniej 500 grami, inaczej „trolle” gotowe i konta steam zakładać – np. takie „RoyKeane” – 2 minuty roboty, i $1 za shovelware bundla żeby nie było puste). A najlepiej wprowadzić jeszcze obowiązek złożenia ofiary z krwi. Wtedy byle kto nie będzie tu pisał i obrażał shovelwareowych „graczy”

    • Nauczyłeś się jednego słowa i ciągle je powtarzasz, bez argumentów, bez niczego. Zresztą co ja wymagam od trolla.

    • gram tylko w prawdziwe gry

     „Mądrej głowie dość dwie słowie”. Shovelware, z grafiką rodem sprzed 25 lat (przez shovelware’owców zwaną „pixel art”, choć żadnej sztuki w tym nie ma, to po prostu pójście na łatwiznę, czyli po prostu oszczędność) jest warta tyle co shovelware z komórek, czyli to co tu się nazywa „promocją” (równowartość $3) to powinna być bazowa cena, a promocje to 20% z tego, czyli to co zwykle dostaje się w bundlach „za co łaska” (cudzysłów niezbędny bo „co łaska” to było 3 lata temu, teraz jest „od $1”, a co zabawniejsi nawet „od $2”). – czyli ~20-30 centów za „grę” (też cudzysłów niezbędny, bo ktoś przez pomyłkę mógłby wrzucić do jednego „wora” z Wiedźminem 2 czy Tomb Raiderem).

     ps. nie uogólniam tu terminu „shovelware” na całą kategorię „indie” – bywają tu świetne gry (choćby Trine czy Bastion).

    • No i takie coś rozumiem, co więcej z jednym argumentem się nawet zgodzę, ta gra faktycznie jest za droga. Bardzo lubię platformery wszelkiego typu, bo po prostu na tego typu produkcjach się wychowałem, ale $3 to trochę przegięcie.

    • cete

     Niby masz w nazwie, że grasz tylko w prawdziwe gry, a przywołujesz Tomb Raidera, jak rozumiem tego nowego, który jest tylko filmem interaktywnym z mnóstwem QTE, no faktycznie, prawdziwy z ciebie gracz

 • Warto jeśli jesteś fanem hardcorowych platformówek w retro oprawie. Gra ma mroczny klimat potęgowany odlschoolową, pikselową grafiką i świetnymi kawałkami autorstwa Dj Finish Him które były dostępne w soundtracku dodatkowego contentu wersji specjalnej sprzedawanej na GMG ze zniżką przed zmianą waluty na funty. Dodam że warto zaopatrzyć się w pada i… duużo cierpliwości bo wyśrubowany poziom trudności dosłownie napsuje sporo krwi naszej demonicznej bohaterce. Wtedy gra pokazuje pazur, yyyy szczypce którymi z nieskrywaną przyjemnościa rozprawiamy się kolejnymi godzinami na szereg sposobów śrubując rekordy przez zwiększanie mnożnika kombo elimunując kolejnych niemilców 🙂 I jeśli to istotne to generuje karty kolekcjonerskie Steam 😛

  • potwierdzam wszystko co wyżej. ^^ odpaliłem dzisiaj znowu żeby zrobić achievement za 0,50 funta z playfire i nad prologiem, który jest do przejścia w 3 minuty spędziłem ponad godzinę… 😛 ale to w większości przez pośpiech i głupie błędy.
   tylko dla masochistów. ^^

 • Adam

  A wicie co wam powiem? Kupiłem Goat SImulator z kodem zniżkowym (1 kwietnia był kod który się dało dodać nawet jak kupowało się za mniej niż 10Ł)….. i solidnie sobie w tą kozę pograłem… odblokowałem wszystkie osiągnięcia (100%)… a tu dziś parzę na swój stan konta na Playfire i okazuje się, że nie tylko mi zwrócili całą kasę za zakup Goat Simulator… ale mi jeszcze za to DOPŁACILI!!!! :D:D:D:D

  • cete

   kurde nie rozumiem jak to działa, gdzie sa ogłaszane gry które w danym dniu są premiowane przez playfire?