X

«

»

Obniżka na gry Daedalic

greenmangaminglogo1

Przy zakupach o wartości przekraczającej 10 funtów możecie użyć kodu zniżkowego PLOCVS-G2T5YX-DATY6M (20% zniżki)

Deponia – 3.99£ – Steam
A New Beginning: Final Cut – 1.99£ – Steam
Chaos on Deponia – 7.99£ – Steam
Memoria – 11.38£ – Steam
Goodbye Deponia – 11.38£ – Steam
Goodbye Deponia Premium Edition – 13.39£ – Steam   

 UWAGA: Kupujesz na GMG po raz pierwszy? Zarejestruj się, używając jednego z powyższych linków. Jeżeli w przyszłości zdecydujesz się zakupić cokolwiek o wartości 2 funtów, otrzymasz  kolejne 2 funty w postaci kredytów do zużycia na dowolną grę w sklepie!

 • Akurat gry Dedalic to opłaca się kupić tylko na Steamie. Z racji o połowę niższej ceny w EUR2, nawet z kodem zniżkowym nowsze tytuły wychodzą taniej bez promocji u Gabe’a. Ale A New Beginning za 2 funty to bardzo dobra cena.

  • 10 zł za słabiutką przygodówkę to bardzo zła oferta.

   • To, że nie tryska humorem co scenę oznacza od razu, że jest słaba? Przygodówki nie muszą być zabawne, akurat ANB skłania do refleksji, zarówno nad tematyką jak i samą opowiedzianą historią.

    • mnie historia wciągnęła tak że grę przeszedłem w weekend na 100%, ale sama gra raczej słaba

    • Skoro fabuła Cię wciągnęła, to gra nie może być słaba w takim razie. To mogłoby działać dla fpsa czy rpga, gdzie dobra historia zostaje pogrzebana przez źle wykonaną mechanikę. Przygodówki jednak to w 90% fabuła, a tylko pozostałe 10 zajmuje mechanika i tak wynikająca w znacznym stopniu z historii. W tym przypadku brak zagadek typu „klikaj wszystko na wszystkim by znaleźć najmniej logiczne połączenie”, i jest sensowny związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy poszczególnymi działaniami. Od strony audiowizualnej też jest dobrze, nawet bardzo. O ile o muzyce rzeczywiście nie mogę w tej chwili nic konkretnego powiedzieć, bo nic nie zapamiętałem, ale grafika mnie urzekła. Malowane ekrany są po prostu piękne.

    • Gra jak na przygodówkę jest po prostu koszmarnie nudna. Fabuła to dno, nie trzyma się kupy, jest najzwyczajniej w świecie głupia i stara się być na siłę moralizatorska. W dodatku voice acting jest fatalny, człowiek, kiedy słucha głosu głównej bohaterki ma ochotę pociąć się żyletką. Zgodzę się jednak, że tła są ładne, ale to za mało.

 • 2 funty za Chaos on Deponia bym dał, ale 8? Nie dzięki