X

«

»

Obniżka na Have Faith Bundle na Amazonie

amazon-com

Have Faith Bundle – 7.99$ (2.99$ po użyciu kuponu) – Origin (zestaw zawiera: Mirror’s Edge, Mirror’s Edge Pure Time Trial)

Dodatkowy rabat dotyczy tylko posiadaczy kuponów, które otrzymać można było za zakup dowolnej gry cyfrowej między 21 listopada, a 31 grudnia na Amazon.com

Przed dokonaniem zakupu zapoznajcie się z tym poradnikiem.

 • Why not Steam??? ;-/

  • z tego co wiem to tego dlc z mapami nawet nie ma na steamie

   • Trafna uwaga, o tym nie wiedziałem. W takim razie chyba rozważę ten zakup, dzięki za info!

 • chyba ciężko dorwać ten dodatek w jakiejś sensownej cenie, nie?
  poważny kandydat do wykorzystanie kuponu jeśli nic ciekawego się nie pojawi do końca miesiąca. i o ile znalazłby się ktoś chętny na odkupienie/wymianę podstawki, bo tę już mam i na steamie i originie.

  • Podstawka wala się prawie w każdym wątku sprzedaży na pchlim targu oznaczonym czymś w stylu: resztki z bundli. Jak kiedyś wystawiałem na SG z kontri $50 to startowała jedna osoba 😉 Może za jakąś złotówkę ktoś weźmie, ale może 😉 Szczególnie, że to origin.

 • Hejkum, jak znaleźć pełna listę gier na które można wydać ?kupony

  • Nie ma

   • przecież jest taka lista, wystarczy w googlach wpisać „2013 editor’s choice games” (link poszedł do moderacji…) i pierwsza strona od góry. są tam bodajże wszystkie gry, na które działają kupony, nie tylko te, które mają największe obniżki.

    warto pamiętać, że twórcy utrzymują tę stroną między innymi z tego, że kupujemy gry z ich linków polecających, więc jeśli znajdziesz jakąś grę, która Cię interesuje to wtedy wróć tutaj, wpisz w wyszukiwarce „amazon kupon” + tytuł gry, znajdź newsa z tych co Cię interesuje i wejdź na amazona z ich linka. 😉

  • Było 199548495785 razy. Użyj google. Naprawdę ta strona przyciąga takich matołów i leni, że to przerasta ludzkie pojęcie.

   • Tylko Ci tak przypomnę „warto pamiętać, że twórcy utrzymują tę stroną między innymi z tego, że kupujemy gry z ich linków polecających, […]”
    jak to kolega powyżej zaznaczył więc mogliby zrobić temat zbiorczy.

    I nie nazywaj ludzi od razu matołami… głąbie.

    • Nic Tobie nie daje podstaw do nazywania mnie w taki sposób – ja taki nie jestem. Robisz osobistą wycieczkę niepotrzebnie i niezasłużenie. Ja w przeciwieństwie do matołów (bo inaczej nie da się ich określić i nie jest to obraza, bo oni tacy niestety są), umiem wyszukiwać informacje. Nie jestem ani leniwy ani tępy ani niezaradany. Jeśli komuś nie chce się użyć google i wpisać kilku kluczowych słów to jest leniwy. Jeśli nie wpadnie na takie (kosmicznie proste) rozwiązanie to jest albo niezaradny, albo po prostu tępy. Ja szacuję, że większość to lenie, a reszta to niekumaci. Prawda boli – niestety.
     Nie mam nic przeciwko linkom polecającym. Niech to idzie na korzyść serwisu. Zauważ, że jest kilka poradników co i jak robić, a poza tym często przy newsach jest pomocna notka, a komentarze to kopalnia informacji. Tylko niektórym się nie chc – najlepiej niech ktoś na złotej tacy prosto pod nos coś przyniesie prawda?

    • Widzisz, nazywanie kogoś matołem i leniem jest brakiem kultury, po co to w ogóle pisałeś? Poza tym piszesz o „osobistych” wycieczkach… a Twój komentarz nie był przypadkiem ad hominem?

     Mój przytyk miał Ci to uzmysłowić.

    • Leń to leń. Matoł to matoł. Jak inaczej chcesz nazwać takie zachowanie/postawę? Ja ich nazywam w taki sposób, ponieważ oni tacy już są (wielu udowadnia to na co dzień) – i to nie jest obraza. Ty możesz obrażać mnie, czy inną osobę – nie obrażę się, ale nie byłoby to zgodne z prawdą – w takim sensie nie możesz mnie nazwać leniem czy matołem. Ad hominem – nie wydaje mi się.
     Nie sądzę, by nazywanie „rzeczy” po imieniu było brakiem kultury.

 • Podstawkę wygrałem na steamgifts 😛
  Wszędzie jej pełno, bo można było dostać przez bug nawet 2 kopie na origin + 1 na steam.
  Mowa oczywiście o Humble Origin Bundle, czyli z tego co wiem największym bandlu ever,

  a dla dodatku to nie wiem czy warto na stronie origin jest za 9,99zł

  • Jak będziesz molestować te mapki to warto.