X

«

»

Obniżka na Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition i wybrane gry Segi (aktualizacja)

gmg3

Dodatkowe 22% zniżki uzyskacie przy użyciu kodu X22OFF-DEALZO-NGMGUS

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition – 3.74£ – Steam
The Cave – 2.49£ – Steam
Binary Domain Collection – 2.74£ – Steam
Sang Froid: Tales of the Werewolf – 2.99£ – Steam

Oferta ważna do  jutra do godziny 17:00.

Uwaga! Kupujesz na GMG po raz pierwszy? Zarejestruj się używając jednego z powyższych linków. Jeżeli zdecydujesz się zakupić cokolwiek o wartości 2 funtów, otrzymasz kolejne 2 funty w postaci kredytów do zużycia na dowolną grę w sklepie!

Graj i zarabiaj na Playfire
– sprawdź nasz poradnik.

  • Spoko cena, można brać.

    • Doszły nowe gry, komentarz Janusza dotyczył Injustice. Od siebie dodam, że: warto kupić tę grę, jeśli ma się z kim w nią grać, albo jeśli lubi się grać vs AI, gdyż multi laguje jak w MK9 (kupiłem tę grę w dniu premiery, co jakiś czas do niej wracam i nie zauważam poprawy). Mnie gra przypadła do gustu ze względu na niesamowity klimat i masę trybów, sama mechanika walki jest według mnie troszkę mniej dopracowana niż we wspomnianym Mortalu, co dla niektórych może być zaletą (nie zdarzyło mi się przegrać w growych barach w MK z osobą, która grała w tę grę pierwszy lub drugi raz, natomiast w Injustice dużo łatwiej dostać baty od nowicjuszy). Cena oczywiście w porządku, więc jeśli ktoś polował, to warto (zwłaszcza za kredyty, jeśli ktoś ma uciułane).

      • Mam podobne odczucia, lecz na „innym siedzeniu” (vide punkt widzenia) ;). Injustice to taki trochę autorski pomysł na rozgrywkę, która stała się bardziej przystępna. Drobne zmiany wyszły in plus (blok, łatwiejsze kombinacje, dodanie przedmiotów i zdarzeń). Mi częściej zdarza się grać ze znajomymi, którzy przysiadają do bijatyki raz na jakiś czas, czyli ciosów uczą się podczas jednego posiedzenia w swojskim gronie. MK9 ma wyższy próg wejścia. Właśnie dlatego, że żółtodziób jest w stanie nawiązać walkę z ciut bardziej obeznanym graczem, grze służy. Jak pokazują turnieje, poznanie Injustice do poziomu mistrzowskiego nie jest takie proste. Obie serie lubię, ale obecnie więcej frajdy daje mi „Niesprawiedliwość”.

        • Dokładnie wytłumaczyłeś to, o co mi chodziło. Dosyć często gram z różnymi znajomymi, którzy bardzo rzadko grają w cokolwiek, i wtedy Injustice sprawdza się dużo lepiej niż MK. Więcej frajdy daje mi jednak gra z wyjadaczami (rzadziej jest okazja się z nimi ustawić, ale gdy już się uda, to emocje są zwykle nieziemskie). Minusem Injustice na wyższym poziomie obeznania jest imo gorszy balans (co zupełnie nie przeszkadza w graniu z „niewymiatającymi”).