X

«

»

Obniżka na gry Capcomu w Games Republic

604015_467934686660018_370555398_n

Devil May Cry 3 Special Edition – 4,99€ – Steam
Devil May Cry 4 – 4,99€ – Steam
DmC: Devil May Cry – 9,99€ – Steam
Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara – 6,99€ – Steam
Duck Tales: Remastered – 6,99€ – Steam
Dark Void – 2,19€ – Steam
Dark Void Zero – 1,29€ – Steam
Bionic Commando: Rearmed – 4,99€ – Steam
Age of Booty – 1,29€ – Steam
Flock! – 1,29€ – Steam

 • MDA

  Nigdy nie zrozumiem dlaczego ten sklep jest najdroższy i po co go reklamować. Porażka jakaś.

 • Przed PC-tową wersją DMC 3 przestrzegam. Unikać jak ognia. Tragiczny port. Natomiast jak ktoś ma PS3 to jak najbardziej brać pakiet 1-3 w HD. Jakieś 40 zł obecnie na PSN-ie.

  • Ja pograłem tylko chwilę, ale żadnych problemów nie miałem. Na czym polega nieudolność konwersji?

   • Po pierwsze musiałem grę uruchomić w oknie bo inaczej wywalała mi się. Po drugie część zdobywanego uzbrojenia nie działała (po pathu podobno już z tym jest ok). W wyższej rozdzielczość wygląda po prostu paskudnie. Gra jest robiona oczywiście pod pada ale w DMC4 pograłem chwilę na klawiaturze i da się ten tytuł w tej formie ukończyć natomiast DMC3 także mi robił z tym trudności. Brat tytuł ukończył ja natomiast dałem sobie spokój i gram na PS3. Odpaliłem DM3 HD na PS-ie i widać, że gra przeszła lifting i wygląda ładnie (jak na robioną konwersje oczywiście i jestem świadomy, że HD wyszło po wersji PC- towej ale widać, że można to było zrobić dobrze).

    • Nie wiem jak jest z wersją steamową DMC 3, bo sam mam pudełkową, ale kwestie związane ze sterowaniem to raczej sprawa przyzwyczajenia. Ja klawiaturze przeszedłem całość na wszystkich poziomach trudności (chyba tylko na najwyższym nie dobrnąłem do ostatniego pojedynku z Virgilem, ale to raczej z braku chęci niż sprzętowych ograniczeń kalwiatury). Nie miałem też nigdy żadnych bugów związanych z dodatkowym uzbrojeniem. Grałem zarówno na stacjonarnym PC jak i starusieńkim laptopie sprzed 6-7 lat i wszystko działało zupełnie normalnie.

    • Nie kwestia przyzwyczajenia tylko brak reakcji na przyciski.

    • Może to była raczej sprawa sprzętowa? Sam nie miałem żadnych problemów z klawiaturą, nie pamiętam też instalowania jakichkolwiek fixów.