X

«

»

Obniżka na Borderlands 2 GotY, Civilization V Complete i Cities in Motion 2

nuvemlogo

Borderlands 2 Game of the Year Edition (MAC + PC) – R$24,99 – Steam
Civilization V: The Complete Edition (MAC + PC) – R$49,99 – Steam
Cities in Motion 2 – R$9,99 – Steam
Cities in Motion 2: Bus Mania – R$4,99 – Steam

Wszystkie aktualne obniżki znajdziecie tutaj.

 • Orchidust

  zastanawiam się po co promować brazylijski serwis, niby oficjalnie kupujesz a jednak nielegalnie (no chyba ze mieszkasz w Ameryce południowej)

  • Nie widzę żadnej blokady regionalnej. O nielegalnym kupowaniu można mówić przy amazonie, który wymaga adresu w USA do zakupu ogromnej ilości gier w wersjach elektronicznych.
   Według Twojej logiki nie mógłbym kupić kindle’a, bo nawet jeśli oferują wysyłkę do Polski, to przecież sam serwis polski nie jest. 🙂

  • Janusz

   W Polsce żyjesz – kombinujesz.

  • tak samo jak amazon i keyshopy, lekko śliskie ale większość ma poczucie, że jest ok bo zapłacili. Nuuvem nie robi takich blokad przy zakupie jak amazon (nie trzeba podawać fałszywych danych) ale w regulaminie napisali, że sklep tylko dla mieszkańców Aneryki Południowej (ale kto czyta regulamin).
   A co do promowania zagranicznego serwisu to może warto zauważyć taką ciekawostkę, że jak kupisz grę za granicą to zwykle działa u nas a jak kupisz u nas i wyjedziesz za granicę to się okaże, że połowa biblioteki Ci się nie uruchamia. (ogólnie ktoś powinien zaskarżyć te region locki)

  • Janusz

   Z tym nielegalnie przesadzasz, bo prawo nie ma tu za dużo do regulacji. Zresztą wedle jakiego prawa łamiesz przepis i czyj? Ciągle mamy do czynienia z sytuacjami, gdzie działasz nie po interesie jakiejś firmy, ale lepsze kombinowane kupowanie niż niegdysiejsze ściąganie piratów.

 • Szymer

  Witam, może mi ktoś powiedzieć kiedy się kończy ta promocja na Bordera 2?

 • Witam uprzejmie

  Czy Sid Meier’s Civilization V Complete Edition i XCOM: Enemy Unknown Complete Edition było już gdzieś taniej? Tutaj 60-70 zł wychodzi. Miał ktoś z Was sytuację, że kupił w tym serwisie, aktywował grę na Steam, a po jakimś czasie została usunięta lub poszedł ban na konto?

  Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.

  Z poważaniem