Nowy typ promocji na gry w Xbox Store? Microsoft wprowadza spersonalizowane zniżki

W Xbox Store trwa wyprzedaż Ubisoftu, w ramach której wybrani gracze mogą kupić gry francuskiej korporacji znacznie taniej. Dzięki specjalnym, spersonalizowanym zniżkom do swojej biblioteki można dodać m.in. Assassin’s Creed Valhalla Ragnarök Edition, płacąc jedyne 50,40 zł.

Łowcy, przygotowując artykuł poświęcony aktualnym promocjom na gry Xbox (Microsoft Store), natrafiliśmy na rabaty, z którymi do tej pory nie mieliśmy styczności. Zniżki uzależnione są w oparciu o dotychczasową aktywność gracza, w ramach konta Xbox. Przeprowadziliśmy testy, dzięki którym udało nam się określić, jak działa oferta „Tylko dla Ciebie” 🙂

Gracze, którzy uruchomili na swoim koncie konkretną grę Ubisoftu (np. Assassin’s Creed Valhalla), kwalifikują się do skorzystania ze specjalnego rabatu na bogatsze wydania tej produkcji – pod warunkiem, że gra przeceniona została w ramach aktualnie trwającej wyprzedaży. Tym samym, osoby posiadający cyfrowe lub fizyczne wydanie AC: Valhalla, mogą kupić wersję Complete Edition za jedyne 113,05 zł, zamiast 208,24 zł. Do skorzystania ze spersonalizowanego rabatu nie jest wymagany abonament Xbox Game Pass. Z naszych ustaleń wynika, że głównym kryterium przydzielenia promocji „Tylko dla Ciebie” przez Microsoft jest wcześniejsze zagranie w objętą wyprzedażą produkcję.

Promocje Tylko dla Ciebie na gry w Xbox Store

Przykładowe obniżki dla kont, na których odpalono podstawową wersję danej gry:

Bardzo możliwe, że specjalnymi rabatami wkrótce objęte będą nie tylko tytuły Ubisoftu. Niestety z uwagi na brak dokładnych wytycznych co do działania promocji, ciężko jest na nie natrafić, a tym bardziej zweryfikować ceny i określić jednoznaczny sposób działania „Tylko dla Ciebie”.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.