Nowe obniżki na Uplay - Beyond Good & Evil w cenie Snickersa!

Beyond Good & Evil – 1.77zł
Bloody Good Time – 4.47zł – steam
Shaun White Skateboarding – 4.47zł
Tom Clancy’s H.A.W.X – 4.47zł
Tom Clancy’s EndWar™ – 4.47zł
Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas – 4.47zł
Prince of Persia Dwa Trony – 4.47zł
Brothers in Arms: Road to Hill 30th – 4.47zł
Tom Clancy’s Splinter Cell® – 4.47zł
R.U.S.E™ – 7.85zł – steam
Prince of Persia Piaski Czasu – 8.97zł
Prince of Persia® – 11.22zł

Ceny z kodem zniżkowym – 10THANKS

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Nowe obniżki na Uplay – Beyond Good & Evil w cenie Snickersa!"

 1. Uwaga przy zakupie może wyskakiwać, że zakupy zawierają nieaktualną oferte, plus naliczyło mi dodatkowo złotówke podatku.

 2. W jakiej wersji językowej jest BG&E? Mam co prawda na GOGu ale na polską wersję bym się skusił 😉

 3. Nie ważne czy wybiorę paypal czy kartę to widzę: „Autoryzacja płatności nie powiodła się” jeszcze przed przekierowaniem na stronę paypal.

  Edit: Już działa, miałem wpisane jednoliterowe nazwisko i miejscowość 🙂

  1. Coś nie bardzo się przypisuje. Mam wersję (i klucz) z ubishopu i pokazuje, że klucz nieprawidłowy.

  2. Ta „stara” wersja z UbiShopu się nie przypisuje. Kupiona teraz, przez klienta UPlay, automatycznie wskakuje do biblioteki.

  3. Zgadza się, przed chwilą kupiłem i mam grę w bibliotece. Dziwne, bo stary klucz BG&E kupiony na poprzedniej promocji nie chciał się dodać, tak samo jak stary klucz I am alive.

 4. Szit, kod nie działa. Ani na stronie ani w kliencie. Co prawda już ze trzy tytuły w przeszłości z nim kupiłem ale ztcw nie powinien się on przedawnić :/

 5. A gdzie podziały się obniżki na serię Assassin’s Creed? Nie miałem wczoraj kasy na koncie, a dziś ceny są dużo wyższe… Te okazje o których piszecie to jakieś daily deale czy co? 🙁

 6. Nie wiem czy ktoś o tym wspomniał ale kod 10THANKS jest jednorazowy. Wczoraj go wykorzystałem, dziś przy próbie zakupu zaskakuje ale jak się zalogowałem to go odrzuciło.

  1. Chyba to „naprawili”. Kiedyś na 100% nie był jednorazowy. Kupiłem, jakiś czas temu, na niego cztery gry (w słynnej promocji „gra za funta”). Każdą osobno. Swego czasu działał też kod 10THANKYOU ale teraz go już w ogóle nie przyjmuje. Szkoda, zawsze to jakiś grosz w kieszeni zostawał.

 7. Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas – niestety nie podpina się pod uplay….

  po zamówieniu dostajemy link do programu do pobrania instalki – wpisanie kodu do uplay (aktywacja produktu) daje rezultat: klucz cd nieprawdidłowy

  Tom Clancy’s Splinter Cell dodaje się bez problemu, w przypadku Prince of Persia Dwa Trony musiałęm ręcznie przeprowadzić aktywację przez podanie numeru seryjnego – i jak już wyżej wspomniano – Beyond Good & Evil bez problemu się dodaje do uplay