The Outlast Trials tanio na PC

Niska cena i świetna optymalizacja na premierę?! Kup The Outlast Trials tanio na PC za jedyne 93,75 zł w Epic Games Store

Łowcy, ostatnio coraz rzadziej mamy okazję zestawić stwierdzenia „premiera na PC” oraz „świetna optymalizacja” w jednym zdaniu o pozytywnym wydźwięku. Na szczęście premiera The Outlast Trials nie powiela tego smutnego trendu. Tytuł szturmem podbił cyfrową dystrybucję, zyskując rzeszę fanów. Aktualnie, w ramach Mega Wyprzedaży 2023 w sklepie Epic Games, możecie wykorzystać kupon Epic i zakupić najnowszą odsłonę serii 25% taniej. Cena The Outlast Trials zostanie obniżona do rekordowych 93,75 zł!

Jak kupić tanio The Outlast Trials na PC?

Wystarczy, że skorzystacie z najnowszego kuponu Epic, który nalicza się w podsumowaniu zamówienia dla każdych zakupów powyżej 59,99 zł. Dzięki niemu cena The Outlast Trials wyniesie jedyne 93,75 zł! Dodatkowo otrzymacie także 4,69 zł na kolejne zakupy w ramach systemu Nagrody Epic:

The Outlast Trials tanio na PC

Łowcy, jeśli kolekcjonujecie gry wyłącznie na platformie Valve, to The Outlast Trials na Steam możecie zakupić w premierowej cenie 138,99 zł.


Dlaczego warto kupić The Outlast Trials na PC w Early Access?

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, premiera The Outlast Trials na PC okazała się wielkim sukcesem studia Red Barrels. Tytuł z miejsce zdobył przychylność fanów zdobywając fenomenalne oceny. Aktualnie produkcja może się pochwalić na Steam imponującym wynikiem 94% pozytywnych recenzji, spośród ponad 8000 ocen. Gracz chwalą grę za przemyślaną konstrukcję idealnie skrojoną zarówno pod grę w pojedynkę, jak i zabawę w trybie współpracy. Doceniają również doskonały klimat i dopracowanie szczegółów – podobno The Outlast Trials potrafi mocno przestraszyć.

Dodatkowo, co jest zaskakujące w obecnych czasach, wypowiadają się pozytywnie o optymalizacji tytułu, stwierdzając zgodnie, że stronie technicznej nie ma za wiele do zarzucenie. Dodajmy do tego fakt, że najnowsza odsłona serii zadebiutowała we wczesny dostępie, co z góry każe zakładać, że z każdą kolejną aktualizacją będzie coraz lepiej. A już jest świetnie! Miłą niespodzianką jest też obecność polskiej wersji językowej w postaci napisów.

Dlaczego warto więc zakupić The Outlast Trials na PC w Early Access:

  • Cena – główny i najważniejszy powód zakupu gry. Tytuł znajduje się w usłudze EA, co oznacz, że z czasem jego cena wzrośnie. Dobrym przykładem jest podwyżka ceny Baldur’s Gate 3. Produkcje opuszczające wczesny dostęp mają tendencję to drożenia. Więc aktualna cena The Outlast Trials w sklepie Epic Games może pozostać historycznie najniższą przez wiele miesięcy.
The Outlast Trials tanio na PC
  • Jakość – premiera The Outlast Trials okazała się niezwykle udana. Tytuł, mimo debiutu w usłudze Early Access, prezentuję zaskakująco dobrą jakość zarówno w zakresie rozgrywki, jak ich w warstwie technicznej. Odzwierciedleniem tego niech będą niezwykle pozytywne oceny na Steam (94% pozytywnych recenzji) oraz wysoka pozycja wśród najlepiej sprzedających się na platformie Valve produkcji.
  • Popularność – to co popularne, nie zawsze oznacza produkt dobry. Jednak w przypadku gry zawierającej tryb współpracy to dość ważny czynnik, zwłaszcza jeśli planujemy zabawę z nieznajomymi. Duża baza użytkowników, oznacza łatwość w znalezieniu nowych towarzyszy. Łatwo zobrazować to imponującymi wynikami związanymi z aktywnością graczy na Steam. Dodatkowo tytuł jest aktualnie najpopularniejszą grą PC na platformie GG Deals, pokonując ostatnio wydane AAA oraz nadchodzące premiery takie jak Diablo IV!

Łowcy, co sądzicie o premierze The Outlast Trials? Mieliście już okazję testować najnowszą odsłonę serii? Czy niska cena The Outlast Trials zachęci Was do zakupu? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.