-65% – Nioh: Complete Edition – 62,99 zł

Promocja potrwa 4 dni.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Nioh: Complete Edition za 62,99 zł na Steamie"

  1. Zgadzam się. Zdecydowanie moja ulubiona gra na przestrzeni kilku ostatnich lat. Zapewne narażę się fanom gier od FromSoftware, ale produkcja oferuje grywalność, jakiej mogą mogą pozazdrościć gry z serii Souls.

   1. I tu się nie zgodzę. Do Nioha podchodziłem kilka razy. Odbijam się. Jak sama walka jest świetna to konstrukcja świata, mapy i mechanika misji i podróży po świecie to moim zdaniem porażka. Ukończyłem Dark Soulsy, Bloodborne,The Surge, Lords of the Fallen i jedynie Nioh i Sekiro pozostają nie ukończone i wracać do nich raczej nie będę.

    1. Mam podobnie, cała trylogia Soulsów i The Surge ukończone. Sekiro juz mnie mocno męczyło, a Nioh to już zupełnie mnie nie rajcuje. Nie wiem czy to kwestia klimatu, może mam jakiś uraz do feudalnej Japonii itp, ale żadnej gry w tych klimatach nie dokończyłem.

    1. W momencie, gdy wprowadzili KB/M ludzie nie narzekali. Ba, nawet pojawiały się opinie, że obsługa myszą i klawiaturą jest zaskakująco dobra. To musi o czymś świadczyć, zważywszy na to, jak japońscy developerzy traktują porty na PC. Sam nie mogę zagwarantować, że KB/M jest bez skazy, bo grałem od początku do końca na padzie. Myślę jednak, że aż tyle ludzi nie może się mylić. Gdyby łatka usprawniająca KB/M była niewypałem, to gra na pewno nie miałaby teraz ocen bardzo dobrych na Steamie.

    2. W ponad połowę slasherów grałem na K+M, tyle że musi być to mychol z dodatkowymi, łatwo dostępnymi przyciskami i spokojnie można grać. Czasem nawet lepiej niż na padzie, choć oczywiście nie zawsze.

  1. Ma choć nie wiem czy dobra, sam grałem w Dark Soulsy na K+M i jedynie na DS PtDE musiałem posiłkować się padem bo nawet z mouse fixem nie dało się grać.

   1. Mam Nioha w plusie i działa dobrze na Pro w 60fps z małymi spadkami, ale chciałem pograć ze wszystkimi dodatkami na PC, bo gra jest świetna, ale teraz pozostaje mi czekać, aż trafi się w promocji w psstore lub zrobić upgrade kompa :<

 1. O! Chyba nie ma co liczyć na niższą cenę, chyba że znowu w keyshopie za około 50, ale że tutaj mogę wydać eurogejbeny… Masz mnie, Panie Newell.