NieR: Automata PC – £17.09 (81,74 zł) – Steam

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na GBP w prawym górnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "NieR: Automata za niecałe 82 złote w cdkeys"

 1. Strasznie się zawiodłem na tej grze 🙁 Kupowałem jako grę typu Dark Souls a okazało się że to nawet do DarkSiders się nie umywa. System walki jest tak prosty że sprowadza się do wykonywania uniku i silnego uderzenia – i tak na okrągło. Grafika jest duuużo poniżej poziomu… Dark Souls 1 (jeden) na PC. Sterowanie na klawie i M – da się grać. Jednak trzeba mieć myszkę i klawe z możliwością podmiany klawiszy, bo sama gra nie obsługuje bocznych k. myszki oraz nie pozwala podmieniać niektórych klawiszy.

  Fabuła……….. :)) Dajcie spokój. Pierwsze przejście jest OK. Drugie jest w 99% identyczne z pierwszym. Trzecie jest już lepsze. Ale co z tego jak fabuła to kompletna enigma. Chyba nawet twórcy tej gry nie wiedzą o co w tym chodzi.

    1. „Strasznie się zawiodłem na tej grze”.
     „Pierwsze przejście jest OK. Drugie jest w 99% identyczne z pierwszym. Trzecie jest już lepsze.” 🙂

  1. Akurat twórca gry dobrze wie o co w tej grze chodzi. Co jest zresztą w niej skomplikowanego?
   System walki jest całkiem miły, a bossowie świetni (opera boss to niemal ideał). Porównanie do Dark Souls kompletnie nietrafione, bo to jak kupować Dying Lighta licząc na rozwałkę w stylu Dooma.

   Wszystko to kwestia gustu, ale mnie się gra bardzo podobała, a fabularnie stoi na bardzo wysokim poziomie, bo też nie rzuca banałami, które były już przemielane wiele razy na wiele różnych sposobów.