NieR: Automata PC – £18,42 (92,65 zł) – Steam

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na GBP w prawym dolnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 3% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "NieR: Automata za 92,65 zł w cdkeys"

    1. Taka na krótkiej smyczy. Jak kot. To długą masz tę listę, skoro tak ciężko ogarnąć jej długość.

 1. Też jestem zainteresowany, tylko jeszcze ciągle nie jest to moja cena. Na szczęście jest jeszcze masa tytułów innych do ogrania więc jest czas xD
  Natomiast mam pytanie do tych co być może mają i grali na PC. Wiem, że nie ma tego legendarnego już patcha, ale pytanie… czy naprawdę jest tak źle, że nie wiem. Są tam jakieś błędy które uniemożliwiają rozgrywkę, czy o co chodzi że taki płacz o to?

  1. Osobiście przeszłam całą grę na PC bez większych problemów, chociaż było małe starcie z padem które na szczęście udało się łatwo naprawić. Jeśli chodzi o ten płacz, to chodzi o to, że gra jest podobno tragicznie zoptymalizowana i na starszych kompach ledwo chodzi, no ale jacyś ludzie zrobili patcha który poprawia wydajność, chociaż nie wiem jak działa bo u mnie gra chodziła bardzo fajnie.

  2. Wydana ostatnio „nowa” edycja spowodowała spadek ceny bazowej do niewiele ponad 140 PLN, jak będzie -50% na wyprzedaży to już będzie jakieś 70 PLN na samym Steam, teraz powinno być tylko taniej.

   Co do portu na PC – chodzi głównie o to, że gra jest fatalnie zoptymalizowana, nawet na konsoli, a dodając do tego typowe przypadłości leniwych portów od Square, mamy niezłe combo. Największe zarzuty to problemy z rozdzielczością i spłaszczony obraz, zacinanie się przerywników filmowych i brak możliwości ustawienia kluczowych opcji graficznych które zjadają FPS bez żadnej litości, a domyślnie są „pod maską” na ultra, nawet jak zmienisz presetem na low/medium/high. Community patch naprawia te błędy i część innych, ale trzeba trochę poświęcić czas na eksperymenty z ustawieniami wewnątrz jego menu. Jeżeli już przejdziesz przez to naprawianie gry, to dalej nie powinno być żadnych problemów, jak ustawiłem raz tak działało – żadnych błędów, wywalania do pulpitu, bugów z rozgrywką itd. Gładko aż do samego końca, uwzględniając oczywiście taką sobie wydajność, trzeba jednak mocnego sprzętu żeby mieć stałe 60 FPS.

  3. @lowcygier-6456e5e81dd87446f811df77548e6a6b:disqus @ruki3:disqus @lowcygier-970eb7cd09ad84016491cb75d9eeb5f9:disqus Dziękuję Wam za odpowiedzi i info o tym fanowskim patchu. Dobrze wiedzieć tak na przyszłość 🙂 Pozdrawiam