«

»

Need for Speed Payback za ok. 59 złotych w cdkeys

Need for Speed Payback – £12.34 (59,30 zł) – Origin

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na GBP w prawym dolnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
 • Lepiej kupić Origin access. To nie jest jedna z tych gier do której się wraca po długim czasie, a element grindowy (bawienie się w 100%) jest raczej wkurzający, bo bazuje na rakotwórczych rozwiązaniach (czyli napchaj ile wlezie nudnych zapychałek – znajdź xxx magicznych orbów, rozwal wszystkie tablice reklamowe, wykonaj wszystkie mini wyzwania), oraz na pozostałościach po wymuszanych mikropłatnościach (zbierania kart, których nie można nawet wymieniać między pojazdami)

 • Usunęli już ten upośledzony system upgradowania za pomocą losowych kart z loot boxów?

  • Nie wiem jak było tuz po premierze (niedawno ograłem ta grę), ale wciąż cała gra opiera się na kartach i to w bardzo wkurzający sposób. Po wygranym wyścigu losujesz jedną z 3 kart (nie wiadomo nawet czy jest losowanie, bo gra ci nawet nie pokazuje co było pod pozostałymi), możesz też kupować za gotówkę w grze, ale zostało to tak upośledzone, że wkurza (karty w sklepie dopasowują lvl do twojego aktualnego pojazdu w którym jesteś, więc jeśli masz kilka aut na maksa, to kupując nowe musisz się męczyć i zdobywać karty dla niego od najniższego poziomu. Dodatkowo sklepy mają ograniczoną liczbę kart i jesteś zmuszany czekać ileś czasu aż sklep zmieni asortyment). Są jeszcze jakieś dziwne mechaniki związane z wymianą kart itp. ale tego nawet nie ruszałem przez całą grę, bo nie jara mnie skrzynko i skrzynko-podobne systemy.

   No i jeszcze kart nie możesz wymieniać pomiędzy pojazdami. Dodatkowo gra jest upośledzona i takie same auto musisz osobno kupować do każdej dyscypliny więc np. osobno kupujesz mazde rx7 do ucieczek, osobno mazdę rx 7 do dragów itp i każdej z osobna musisz zdobywać karty bo ze względu, że są traktowane jako osobne auta nie ma pomiędzy nimi wymiany.
   Duperele w stylu neony itp z tego co widziałem w recenzjach można zdobywać tylko (albo głównie?) ze skrzynek. Nie wiem, bo jak pisałem wcześniej nie bawiłem się skrzynko-podobnymi systemami, a tuningiem optycznym nie zawracałem sobie zbytnio głowy, bo to nie stary undeground więc jest słaby, a jakby było mało odblokowywanie cześć np. zderzaka dla danego pojazdu wymaga od ciebie wykonywania jakiś mini wyzwań więc już całkiem przestałem sie interesować tym przez całą grę.