Tanie gry Steam Deck Verified

Najlepsze gry Steam Deck Verified do 30 zł. Przegląd ofert na tytuły docenione przez krytyków branżowych

Firma Valve zrealizowała wszystkie zaległe zamówienia na swoje przenośne urządzenie, dzięki czemu kupując Steam Decka możecie go otrzymać w ciągu maksymalnie dwóch tygodni. Wiemy, że wielu z Łowców zaopatrzyło się w swój egzemplarz, dlatego przygotowaliśmy zestawienie gier Steam Deck Verified do 30 złotych.

Każda z poniższych gier została doceniona przez krytyków. Wybraliśmy wyłącznie tytuły, które otrzymały więcej niż 80/100 punktów Metascore w serwisie Metacritic.

Promocje na gry Steam Deck i PC w cyfrowej dystrybucji:

Wszystkie podane ceny uwzględniają prowizję za płatność.

Łowcy, więcej promocji na gry zoptymalizowane pod Steam Decka znajdziecie na tej podstronie GG.Deals.


Gdzie kupić Steam Decka?

Urządzenie Valve jest dostępne do kupienia wyłącznie z poziomu Steama. Najtańsza wersja Steam Decka zawiera dysk eMMc o pojemności 64 GB oraz dedykowany futerał. Wersja za 2499 zł otrzymała powiększony do 256 GB dysk SDD, a płacąc 3099 zł za najdroższy wariant urządzenia Wasz egzemplarz będzie mógł pochwalić się dyskiem 512 GB SDD oraz ekranem pokrytym wysokiej jakości antyrefleksyjnym szkłem trawionym.

Aktualnie czas oczekiwania na zrealizowanie zamówienia wynosi od 1 do 2 tygodni.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.