X

«

»

Mortal Kombat X – Przegląd ofert przedpremierowych

Mortal Kombat XJeszcze tylko 5 dni pozostało do premiery Mortal Kombat X, kolejnej części bardzo popularnego cyklu bijatyk. Tak jak w poprzednich grac, tak i tutaj możemy liczyć na dynamiczną i bardzo brutalną rozgrywkę. Developerzy zadbali też o zróżnicowanych wojowników, wśród których znajdziecie zarówno weteranów serii, jak i debiutantów.

Tradycyjnie już, w Mortal Kombat X pojawi się tryb fabularny, przeznaczony dla jednego gracza oraz wiele opcji rozgrywek sieciowych.

Gra 14 kwietnia trafi na trzy platformy – PC, PlayStation 4 i Xbox One. Na konsolach poprzedniej generacji – PlayStation 3 i Xbox 360 gra pojawi się dopiero w czerwcu – przegląd ofert na te dwie platformy pojawi się więc nieco później.

Do zamówień przedpremierowych gry dodawane jest DLC wprowadzające jedną postać – Goro. 

PC – wersja cyfrowa

Najniższą cenę wersji cyfrowej znajdziecie w Kinguin.pl – od 81,12 zł. Korzystając z ofert sprzedawców zewnętrznych (Fast2Play, Acheterclecd itd) nie poniesiecie dodatkowego kosztu w wysokości podatku VAT.

Nieco droższą alternatywą jest skorzystanie z oferty Cdkeys.com. Mortal Kombat X kosztuje tutaj 25,19 Euro, ale po skorzystaniu z kodu rabatowego przyznawanego za polubienie sklepu na Facebooku możecie obniżyć cenę o 5% do 23,94 Euro.

>> Mortal Kombat X – PC – wersja cyfrowa – porównanie cen << 

PC – wersja pudełkowa

W przypadku wersji pudełkowej warto zwrócić uwagę na dwie oferty. W CDP.pl grę znajdziecie za 139,89 zł z darmową dostawą do salonów Ruchu, natomiast w Empik.com możecie zakupić ten tytuł za 139,99 zł i odebrać go bez dodatkowych opłat w jednym ze sklepów tej sieci.

W dwóch sklepach znajdziecie też wydania z dodatkowymi gadżetami. W Muve.pl za grę zapłacicie 149,99 zł z darmową przesyłką kurierską, a jako gratis do zamówienia otrzymacie brelok z logo gry.

W ofercie Empik.com znajdziecie natomiast Edycję Specjalną Mortal Kombat X, a w niej steelbook i dodatkową, złotą skórkę dla Scorpiona. Cena tego wydania to 169,99 zł, z darmowym odbiorem w jednym z salonów Empik.

>> Mortal Kombat X – PC – wersja pudełkowa – porównanie cen << 

PC – Edycja Kolekcjonerska

Mortal Kombat x - kolekcjonerska

Edycja Kolekcjonerska Mortal Kombat X, poza grą, zawierać będzie ręcznie malowaną, wysoką na 28 cm figurkę Scorpiona, steelpack i stalową kartę z numerem seryjnym wydania, pierwszą część komiksu „Blood Ties” oraz DLC – złotą skórkę dla Scorpiona, a całość zostanie umieszczona w dużym, kolekcjonerskim opakowaniu.

To wydanie w wersji PC znajdziecie jeszcze w Gram.pl, gdzie kosztuje ono 389,99 zł, a koszt dostawy rozpoczyna się od 3,99 zł (odbiór w punkcie Go24).

>> Mortal Kombat X – PC – edycja kolekcjonerska – porównanie cen << 

PlayStation 4 / Xbox One

Najniższą cenę wydania konsolowego znajdziecie w sklepie Playergames.pl205 zł + dostawa do Paczkomatu od 11,99 zł. (PlayStation 4 / Xbox One).

Jeśli zależy Wam na przesyłce kurierskiej, to tutaj najlepiej wypada Euro.com.pl (PlayStation 4 / Xbox One) i Mediaexpert.pl (PlayStation 4 / Xbox One). W obu sklepach za grę zapłacicie 219 zł.

W Muve.pl za grę w wersji konsolowej zapłacicie 234,99 zł z darmową dostawą, a jako bonus otrzymacie brelok. (PlayStation 4 / Xbox One)

>> Mortal Kombat X – PlayStation 4 – porównanie cen << 

>> Mortal Kombat X – Xbox One – porównanie cen << 

PlayStation 4 / Xbox One – Edycja Specjalna

Edycję Specjalną Mortal Kombat X na konsole nowej generacji znajdziecie w Mediamarkt.pl, gdzie wyceniono ją na 259,99 zł. Odbiór w jednej z placówek jest darmowy, wysyłka rozpoczyna się od 7,97 zł za dostawę do Paczkomatu InPost. (PlayStation 4 / Xbox One)

>> Mortal Kombat X – PlayStation 4 – Edycja Specjalna – porównanie cen << 

>> Mortal Kombat X – Xbox One – Edycja Specjalna – porównanie cen << 

PlayStation 4 – Edycja Kolekcjonerska

Edycję Kolekcjonerską w wersji na PlayStation 4 znajdziecie w Gram.pl za 499,99 zł. Koszty transportu rozpoczynają się od 3,99 zł.

>> Mortal Kombat X – PlayStation 4 – Edycja Kolekcjonerska – porównanie cen <<

Xbox One – Edycja Kolekcjonerska

Kolekcjonerskie wydanie gry na konsolę Xbox One znajdziecie nieco taniej niż wersję na PlayStation 4. Edycja ta kosztuje 489,99 zł w Ultima.pl, z wysyłką od 4,99 zł.

>> Mortal Kombat X – Xbox One – Edycja Kolekcjonerska – porównanie cen <<

 • Zamówiłem wersję pudełkową na PC na Muve. Kombat Packa wezmę z Nuuvem albo z Muve. 🙂

 • na kinguinie kod rabatowy „fight” obniża cenę do 77zł

 • Na muve jest też wersja cyfrowa na PC z Kombat Packiem.

 • Jako fanboy Steam zamierzam zakupić odgrzewanego kotleta za 50 EUR + przedpremierowe DLC 30 EUR. Na początek zapłacę więc ok. 320 PLN i nawet licencja nie będzie moja, ale serwis może pozwoli mi zagrać.

  • Licencje nigdy nie były Twoje, od początku istnienia software…

 • Dark

  Edycja Kolekcjonerka na PC jest niedostępna od co najmniej dwóch tygodni…

 • moonter

  Nareszcie Xsik już się rozgrzewa 😀

 • Ehhh i po rabatach na kinguinie 🙁

 • Dlaczego co raz mniej wpisów o promocjach na konsole? Żebym się z innych stron dowiadywał że na zavvi jest bound by flame na ps4 za 70zł i far cry 4 za 140? Wstyd!

 • Pingback: Blue Coaster33()