Promocja na Mortal Kombat 11 Ultimate

Mortal Kombat 11 Ultimate na konsole Xbox za 49,80 zł w MS Store. Specjalna oferta dla abonentów Xbox Game Pass

Subskrybenci Xbox Game Pass mogą kupić taniej Mortal Kombat 11 Ultimate na konsole Xbox w Microsoft Store dzięki specjalnej promocji. Dla kont z abonamentem XGP kompletne wydanie Mortal Kombat 11 kosztuje 49,80 zł, zamiast 74,70 zł.

Microsoft wprowadził specjalne promocje na gry dla użytkowników Xbox Game Pass. Do tej pory dodatkowe zniżki były oferowane w subskrypcji Xbox Live Gold, jednak w przypadku Mortal Kombat 11 Ultimate grę możecie kupić taniej dzięki XGP. Możliwe, że w przyszłości korporacja całkowicie zniesie wymóg posiadania Golda dla uzyskania większych zniżek w sklepie.

Jak kupić taniej Xbox Game Pass Ultimate?

Na nowych i wybranych powracających subskrybentów nadal czeka promocja na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł. Jeśli chcielibyście zakupić abonament na dłuższy okres to zachęcamy Was do skorzystania z poradnika: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 5 miesięcy za 60,98 zł, 8 miesięcy za 102,20 zł, 14 miesięcy za 191,49 zł, 26 miesięcy za 378,98 zł. Więcej informacji na temat XGP znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.