X

«

»

Might & Magic Heroes VII za 84 złote w cdkeys.com

cdkeys

Might & Magic Heroes VII 7 PC – $21,43 – Uplay
Starcraft II 2: Legacy of the Void (PC/Mac) – 25,17 € – Battle.net (należy zmienić walutę na Euro w prawnym górnym rogu ekranu)

Aby uzyskać powyższe ceny, musicie polubić fanpage sklepu cdkeys.com na Facebooku i wykorzystać unikatowy kod rabatowy.

 • Przypadkiem nie kupujcie Hirków 7 Ta gra to dno, muł i totalna porażka nie warta 20zł 😀

  • Za to mi się bardzo podoba. Fabularnie stoi o niebo wyżej nawet od HoMM3 HD. Chociaż nie na każdym polu potrafi dorównać tej legendarnej grze, to jednak gameplay mi wszystko rekompensuje. Moim zdaniem to druga najlepsza gra tej serii.

   • Hoszin

    O to widzę poczekam jeszcze niech parę patchy wydadzą i można brać jak spadnie do ok 50zł 🙂

    • Dokładnie. Stosunkowo często wychodzą duże patche (po kilka GB), ale trzeba im przyznać, że wnoszą one spore zmiany. Chociażby ostatni patch, zmniejszył czas ładowania o połowę i o połowę zapotrzebowanie na RAM, co jest ogromnym skokiem do przodu.

     Oczywiście kroi się pytanie dlaczego nie mogli wydać gry w lepszym stanie. Studio na pewno się starało, ale chyba każdy wie jaki jest Ubisoft… Do tego dali znacznie mniej pieniędzy i czasu niż na 6 część gry.

  • Teraz po patchu 1.3.1 gra się bardzo przyjemnie – nie wiem co od niej chcesz. Na początku była zabugowana fakt, ale fabularnie zdecydowanie lepsza od 6tki

  • znowu ten płacz o herosy i 3 czesc pewnie…ludzie ogarnijcie ze to juz nie wróci, kochałem 2 czesc a potem 3 ale to bylo dawno temu. Świat poszedł w takim a nie innym kierunku i zamiast płakać „herosy 1 to było coś” ciesze sie z kazdej czesci Herosów, Disciples czy King’s Bounty bo każda część ma cos ciekawego do zaoferowania i akceptuje je takimi jakie są. Z Herosów 7 jestem zadowolony, bo jest to wiecej tego co lubie w tym gatunku i kupujac je za 60zł price errora uważam że zrobiłem świetny interes. Zamiast płakać na gry bezsensu w internecie skupmy się dlaczego jesteśmy graczami

 • Gra nie jest zła, tylko zbugowana. Poczekamy na łatki i cena widać niedługo będzie jeszcze niższa i mozna brac 😉

 • Raczej po patchu 1.4.1 gra się przyjemniej, poprawiono bardzo optymalizacje, jest możliwość wyłączenia tej cholernej mgły dzięki czemu grafika wygląda dużo lepiej i przyjemniej niema tego gównianego ziarna już prawie.

 • Odłożyłem kasę na H7 ale po wydaniu gry i stwierdzeniu że Ubi postanowił sprzedać betę odpuściłem sobie. Również czekam na obniżkę. Za 2-3 miesiące gra będzie za 60 zł ze wszystkimi patchami i wreszcie warta swojej ceny 🙂