Middle-earth: Shadow of War Silver Edition za 88,40 zł w cdkeys

Middle-earth: Shadow of War Silver Edition PC – 20.51 € (88,40 zł) – Steam

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na EUR w prawym górnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Middle-earth: Shadow of War Silver Edition za 88,40 zł w cdkeys"

  1. Sama gra – w pytę i jak podobał ci się Mordor, to możesz łykać jak pelikan rybę, bo godny sequel – wszystkiego jest więcej, efektowniej i lepiej i w przeciwieństwie do Mordoru endgame ma sens i Nemesis system jest jeszcze ciekawszy i lepszy. Główny wątek i zadania poboczne skończyłem jakoś w 40-42 godziny, na jakoś 46 się zatrzymałem na endgame (shadow wars, 4-5 poziom), potem trochę tą elfką polatałem i te orkowe dodatki zobaczyłem i tak wbite jest 50 godzin. Nie żałowałem w sumie ani minuty, a zakończenie to niezła beka.

   Ale jak już brać, to albo vanilla (silver edition zawiera 2 lekko trącające gruzem DLC, które dodają tylko 2 nowe plemiona orków i parę nowych rodzajów misji nemesis, nic więcej), albo jak już chcesz kompletną to gold albo jak znajdziesz tanio to story expansion pass (zawsze można poczekać, aż gold staniej). Co prawda Blade of Galardriel wiele nie wnosi, ale fajnie się siecze elfką, a Desolation of Mordor z tego, co widać, to wyszedł lepiej niż można było się tego spodziewać.

   1. No ja pograłem na free weekendzie i się napaliłem, ale poczekam aż gold stanieje, odpaliłem Shadow of Mordor żeby obadać jak to wyglądało wcześniej i kurde lepiej zapamiętałem tą gierkę, szkoda 🙁

   2. no przyznam ze zamieszanie w kolo zacierajacego rece sprzedawcy, troche szumu zrobilo.

    Wydali oswiadczenie ze ma wyjsc update i maja marketplace z gry wywalic.

    Ale co mi po tym jak w natłoku gier Shadow of Mordor czeka jeszcze na ogranie.

    Dzieki za opinie. Skorzystam z niej poniekad – ogram SoM i jesli wejdzie to doda sie SoW do listy obeserwowanych tytulow.

  2. Jeśli nie spodobał ci się Mordor, to trzymaj się od drugiej części z daleka. Przeciwnicy nadal są głupi i ślepi, gdyż nie widzą cię, jak przebiegasz 3 metry od nich, i nie reagują, jak latasz im pod nosem. Mechanika poruszania nadal jest toporna, a walka nudna. Jeśli miałeś podobne odczucia w pierwszej części to poczekaj, aż gra stanieje do 18 zł i wtedy kup.

   1. Jeśli miałbym odczucia jak powyższe, to na pewno nie proponowałbym komukolwiek zakupu, nawet jak stanieje 😉

 1. Ograłem teraz wersje próbną. Tak jak Mordor jak i Wojna jakoś mocno mnie nie porwało (nie jestem fanem tematyki), ale chętnie kupie golda jak mocno gra stanieje.