Promocja na Miasma Chronicles

Miasma Chronicles na Xbox Series X|S od 121 zł w Microsoft Store. Premierowa promocja na grę od twórców Mutant Year Zero

Premiera Miasma Chronicles miała miejsce 23 maja 2023 roku. Tytuł od twórców dobrze ocenianego Mutant Year Zero: Road to Eden zadebiutował na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Warto zwrócić uwagę na świetne oferty na grę w zagranicznych oddziałach sklepu Microsoft. Cena Miasma Chronicles w brazylijskim Xbox Store, dzięki tanim doładowaniom BRL, wyniesie jedyne 121 zł. Dla osób nielubiących zabawy z kartami podarunkowymi idealnym rozwiązaniem jest zakup w islandzkim regionie sklepu, gdzie tyłu został wyceniony na 140 zł. W polskim MS Store przyjdzie nam zapłacić natomiast aż 219 zł!

Miasma Chronicles tanio w islandzkim i brazylijskim MS Store

Łowcy, jeśli planujecie zakupić Miasma Chronicles tanio w wersji na konsole Xbox Series X|S, to polecamy Wam skorzystanie z poniższych ofert w islandzkim i brazylijskim MS Store:

Miasma Chronicles to najnowsza gra od twórców Mutant Year Zero: Road to Eden. Tytuł stanowi kolejną taktyczną grą RPG z torowym systemem walki, która została umiejscowiona w post-apokaliptycznym świecie przyszłości. Produkcja zbiera dobre oceny wśród recenzentów – 77/100 punktów Metascore, na podstawie 10 opinii na portalu Metacritic. Sprawia to, że cena Miasma Chronicles niższa o prawie 50%, w wersji na Xbox Series X|S, wydaje się doskonałą okazją. Warto wspomnieć, że gra posiada polską wersję językową w postaci napisów.

Promocja na Miasma Chronicles

Jak kupować gry w brazylijskim Xbox Store

W związku ze zmianami jakie Microsoft wprowadził w ostatnim czasie na swojej platformie, zakupu w brazylijskim MS Store zostały nieco utrudnione. Nie ma się jednak czego obawiać! Przygotowaliśmy dla Was specjalny poradnik omawiający kupowanie gier Xbox w brazylijskim Sklepie Microsoft, który krok po kroku przeprowadzi Was przez proces zakupu i aktywacji. Najważniejszym punktem całej operacji jest zakup tanich doładowań do brazylijskiego Xbox Store:


Jak kupować gry w islandzkim Xbox Store

Kupowanie gier w innych regionach Microsoft Store w Europie nie różni się od zakupów w Polsce. Za Miasma Chronicles możecie więc zapłacić wykorzystując do tego polski adres rozliczeniowy oraz kartę. Jeśli napotkacie problem z płatnością, dodajcie do swojego konta Microsoftu dowolny islandzki adres (wzięty np. z Google Maps).

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.

Łowcy, czekaliście na premierę Miasma Chronicles? A może nowy tytuł od od twórców Mutant Year Zero: Road to Eden nie istniał w Waszej świadomości? Skusicie się na premierową promocję na Miasma Chronicles? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.