«

»

Metal Gear Solid V: The Definitive Experience za niecałe 24 złote w Gamesplanet

-80% – Metal Gear Solid V: The Definitive Experience – £4.99 (23,88 zł) – Steam

Oferta potrwa 3 dni.


Zaoszczędźcie na przewalutowaniu z darmową kartą Revolut dla Łowców.

 • To jest ta edycja ze wszystki DLC, które wyszły? Warto?

  • Dołączam się do pytania

   • Tony MoSo

    jedno kliknięcie w link i mamy – METAL GEAR SOLID V: THE DEFINITIVE EXPERIENCE is the ultimate collection of the METAL GEAR SOLID V story which includes the critically acclaimed METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN, its prologue METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES, as well as all their DLC contents. METAL GEAR ONLINE is included as an online multiplayer mode in METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN.

    „as well as all their DLC contents” !!!

    oprócz grania trochę czasu poświęcić też na naukę (angielskiego)!!!

    • Wiesz, jak zamiast „tak” napiszesz 10 linijek by pokazać jaki to jesteś mądry i zabawny to wcale Ci od tego penis nie urośnie.

     Swoją drogą to bardziej mnie interesowało czy warto zagrać w to, ale pójdę chyba kogoś głupszego zapytać, bo na to pytanie to Twoja odpowiedź chyba się tutaj nie zmieści.

    • „Swoją drogą to bardziej mnie interesowało czy warto zagrać w to..”
     tak, warto. Masa swobody, multum detali mniejszych i większych. Przede wszystkim – kawał dobrej gry. Nigdy nie grałem w żadnego MGSa ale wracam co jakiś czas do MGS5 i te 24zł to właściwie nic, patrząc na to co gra oferuje, a oferuje sporo.

    • Można? Można. Dziękuję pięknie 🙂

    • Z tą swobodą bym nie przesadzał. 90% sprzętu w grze jest bezużyteczne bo za zabijanie jest się bardzo surowo karanym. Albo się skradasz albo cię karzemy.

    • serio? No nie wiem mam grę skończoną na 90% i tych kar to ja aż takich baaardzo dużych nie zauważyłem – owszem żołnierzą są lepiej opancerzeni ale ponad to raczej nie wiele się zmainiło.

    • Karą są negatywne punkty karmy. Jak ma się ich za dużo to nasza postać „za zbrodnie mordowania przemienia się w demona” – czy. jest się całym umazanym we krwi, nie da jej się zmyć i delikatnie mówiąc wygląda się jak menel. Do tego wyrasta na czole postaci wielki róg i wygląda się jak czerwony jednorożec. Przeszkadza to zwłaszcza w cutscenach. Wygląda to tragicznie, jak się chcemy tego pozbyć musimy zbijać punkty ratowaniem dzieci w jednej misji, czyli trzeba ją przegrindować z 10 razy przynajmniej. Można też wykonać „misję” – klika się po prostu i trzeba odczekać 7 dni realnego czasu. Chyba, że się zapłaci realnymi pieniędzmi 🙂 Problemem jest też, że tych punktów karmy nigdzie nam nie wyświetla więc musimy się domyślać ile ich mamy. Co więcej jak przeprowadzimy po prostu pewne badania do których mamy dostęp to też się przemieniamy ale tu nie będę spoilerował. https://uploads.disquscdn.com/images/e0f83f7be94826298f850379c694d1cdc80657ce82805fd4f3cdb16dd46aed56.jpg
     Ja odkryłem to przypadkiem. Misje robiłem skradając się ale gdy biegałem po świecie i framiłem surowce(a grind jest tu spory) to zwyczajnie wjeżdżałem czołgiem, wybijałem przeciwników i sobie zbierałem. Bardzo się zdziwiłem jak później musiałem grindować jeszcze bardziej żeby moja postać zaczęła normalnie wyglądać.

    • No patrz, to teraz wiem, dlaczego mój Snake cały uwalony krwią był. W sumie to pomyślałem, że to moja posoka i grałem dalej. 🙂

    • To trudno jednoznacznie stwierdzić. Ja bym napisał że nie, ale fan MGS napisze odwrotnie. Nie grałem wcześniej w żadne inne części, nie znam fabuły, w dodatku brakuje polskiego. Trudno się wpasować w ten klimat. Po 20h mnie zaczęło strasznie nudzić i póki co odstawiłem. W dodatku jakoś te elementy rozbudowy bazy mi tu nie pasują. Pewnie jeszcze wrócę, bo mi szkoda kasy, którą wydałem.

    • Tony MoSo

     W du** mam to czy Ci na czymś bardziej zależało czy mniej jak zadałeś pytanie, to odpowiedziałem, a dlatego tak że nawet nie chciało Ci się raz kliknąć w link.

     I nie napisałem 10 linijek tylko 2 plus „kopiuj-wklej” ze strony przez Twoje lenistwo.

     Moja odpowiedź na 2 część pytania też w komentarzach jest na 1 linijkę.

     Ty za to napisałeś teraz 5 żeby pokazać… no właśnie.
     Zamiast pyskować przyjmij trochę dobrych rad i naucz się pokory.

    • Panie kolego, nie klikałem w link. Angielski potrafię zapewne na bardziej zaawansowanym poziomie niż Ty. Także nie musisz się chwalić. Wolę się po prostu upewnić, bo nie znam tej gry, a ile to razy zdarzała się edycja niby ze wszystkim, ale jednak jakiś tam DLC brakowało (np. Just Cause).

    • Tony MoSo

     Właśnie o tym napisałem, wchodzisz w artykuł i nawet nie chce Ci się raz kliknąć w link którego ten artykuł dotyczy… dramat, a resztę zostawię już bez komentarza Panie kolego. Pominę słowo w tytule „Definitive” przy Pana kolegi zaawansowanym poziomie to powinno być oczywiste.

    • No i tutaj się mylisz, historia już wiele razy pokazała, że dopisek Definitive nie zawsze oznacza wszystkich DLC, które wyszły. Chociaż powinno to oznaczać z nazwy.

    • Chłopie, gościu dał Ci opis, bo Tobie się nawet tego nie chciało zrobić, a Ty od razu na niego najeżdżasz. Szczyt lenistwa, gratuluję.
     PS. Takich z angielskim jak Ty znam mnóstwo na rozmowach o pracę, a na żywo to ledwo co umieją się przedstawić. Pozdrawiam.

  • Definitive

   • Tony MoSo

    O mamy takie słowo po polsku też – Definitywne – tu nawet nie trzeba się tego angielskiego dużo uczyć

  • Za tę cenę warto. Świetny sandbox z niespotykanym wręcz szacunkiem do gracza i masą zawartości. Zwróciłbym tylko uwagę na kilka rzeczy: jeśli chcesz zrobić grę na 100% to niektóre misje mają „japońskie poziom trudności”, co więcej w grze jest sporo grindowania. Warto też zaznaczyć, że choć to sandbox to stricte skradanka. 90% uzbrojenia w grze(a jest go sporo) służy do zabijania. Są też czołgi, śmigłowce etc. ale za zabijanie są tak absurdalne kary, że się odechciewa grać.

   • czyli najlepiej grę przejść na totalnym cichaczu jakby się było duchem? 🙂 a jakie są kary jeśli zrobisz małą rozróbę?

    • Są bronie ogłuszające i usypiające ale to raczej niewielki procent całego arsenału. Karą są negatywne punkty karmy. Jak ma się ich za dużo to nasza postać „za zbrodnie mordowania przemienia się w demona” – czy. jest się całym umazanym we krwi, nie da jej się zmyć i delikatnie mówiąc wygląda się jak menel. Do tego wyrasta na czole postaci wielki róg i wygląda się jak czerwony jednorożec. Przeszkadza to zwłaszcza w cutscenach. Wygląda to tragicznie, jak się chcemy tego pozbyć musimy zbijać punkty ratowaniem dzieci w jednej misji, czyli trzeba ją przegrindować z 10 razy przynajmniej. Można też wykonać „misję” – klika się po prostu i trzeba odczekać 7 dni realnego czasu. Chyba, że się zapłaci realnymi pieniędzmi 🙂 Problemem jest też, że tych punktów karmy nigdzie nam nie wyświetla więc musimy się domyślać ile ich mamy. Co więcej jak przeprowadzimy po prostu pewne badania do których mamy dostęp to też się przemieniamy ale tu nie będę spoilerował.
     Ja odkryłem to przypadkiem. Misje robiłem skradając się ale gdy biegałem po świecie i framiłem surowce(a grind jest tu spory) to zwyczajnie wjeżdżałem czołgiem, wybijałem przeciwników i sobie zbierałem. Bardzo się zdziwiłem jak później musiałem grindować jeszcze bardziej żeby moja postać zaczęła normalnie wyglądać.

    • stark2991

     Po prostu tylko przechodząc misje na cichaczu można dostać za nią najwyższą rangę. Natomiast są też misje typu zniszcz x posterunków/pojazdów i tam już jest typowa rozwałka i bazooka to podstawowy ekwipunek 🙂

 • Tony MoSo

  Warto, taniej niż gdziekolwiek o dyszkę

 • Kurczę, kupiłem na steamie za 36 zł, bo myślałem że taniej już nie będzie… oczywiście nawet nie odpaliłem :/

 • q51

  czy jest jakis sposob na te gre po polsku?

  • stark2991

   Nie. Oficjalnie polskiej wersji nigdy nie było, a nieoficjalnego spolszczenia też nie ma do tej pory

   • q51

    smuteczek. :/
    ale dziekuje za odpowiedz.

 • Niestety gra podrożała do £5.89.

 • Już 6 funtów (5,89)?
  Czy jakąś tajemniczą opcję trzeba wybrać?