Masz problem z aktywacją Death Stranding Director's Cut z Humble Choice? Sprawdź nasz poradnik

Łowcy, spora część naszych Czytelników zgłasza problem z aktywacją Death Stranding Director’s Cut na Steamie. Gra wchodzi w skład paczki Humble Choice na kwiecień i nie można jej dodać do konta, jeśli w swojej bibliotece macie podstawową wersję gry. Korzystając z naszego poradnika dowiecie się jak poprawie aktywować DS Director’s Cut.

Jak aktywować Death Stranding Director’s Cut z Humble Choice na Steamie?

Od wczoraj naszą skrzynkę zalewają wiadomości o problemach z aktywacją klucza Steam Death Stranding Director’s Cut. Osoby, które zakupiły najnowsze Humble Choice, a w swojej bibliotece Steam posiadają już podstawową wersję DS, spotykają się z błędem podesłanym w komentarzach przez p4go:

Jeśli natknęliście się na ten błąd podczas próby aktywacji, musicie usunąć ze swojego konta zwykłe Death Stranding. Przykładową instrukcję usunięcia gry ze Steama umieściliśmy poniżej:

Krok 1. Otwórz aplikację Steam. W górnej części okna znajdź zakładkę Pomoc, rozwiń ją i przejdź na stronę Pomoc techniczna Steam:

Krok 2. W Ostatnich produktach odnajdź podstawową wersję Death Stranding.

Jeśli nie widzisz na tej podstronie swojej gry, naciśnij przycisk Gry, pogramy itp., po czym przy użyciu wyszukiwarki wybierz Death Stranding.

Krok 3. Aby usunąć wybraną grę, w nowootwartym oknie kliknij opcję Chcę na stałe usunąć tę grę z mojego konta:

Krok 4. W tym kroku Steam upewni się, czy na pewno chcesz usunąć ze swojego profilu wybraną grę. Potwierdź akcję, naciskając Tak, usuń wymienione gry na stałe z mojego konta.

Krok 5. Podstawowa wersja Death Stranding została poprawnie usunięta ze Steama. Teraz już bez problemu możesz aktywować Death Stranding Director’s Cut z Humble Choice, tak jak to robiliście do tej pory.


Zawartość Humble Choice na kwiecień 2023

Oprócz Death Stranding Director’s Cut, w skład Humble Choice na kwiecień wchodzi 7 innych gier:

  • Aliens: Fireteam Elite
  • Death Stranding Director’s Cut
  • Founders’ Fortune
  • Life is Strange 2: Complete Season
  • Monster Prom 2: Monster Camp
  • Revita
  • Rollerdrome
  • The Life and Suffering of Sir Brante

Paczka Humble Choice kosztuje 9.99€ (46,73 zł).

Informacja o problemie z Death Stranding została nadesłana m.in. przez p4go i Michała.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.