Promocje na Mass Effect: Edycja Legendarna
  Polecamy

Tani Mass Effect Legendary Edition na Xbox Series X|S i Xbox One - remaster Trylogii od 152,08 zł zamiast 288,99 zł (akt.)

Łowcy, mamy dla Was sposób na tani Mass Effect Legendary Edition w wersji na konsolę Xbox. Zestaw zawiera trzy zremasterowane gry kultowej sagi!

Sposób dokonania płatności w amerykańskim Microsoft Store opisujemy w rozwinięciu wpisu.

*JAK ZAOSZCZĘDZIĆ NA XBOX GAME PASS ULTIMATE?

Jeśli rozważacie zakup Xbox Game Pass Ultimate skorzystajcie z poradnika: Nowy sposób na tani Xbox Game Pass Ultimate! 28 dni abonamentu dla nowych i aktywnych użytkowników za 19,45 zł!.

Aktualizacja 5

Pojawił się nowy kod zniżkowy na GAMIVO. Ceny w artykule zostały zaktualizowane.

Jak zakupić tanio Mass Effect Legendary Edition w amerykańskim Microsoft Store

Krok 1. Kupujemy kartę podarunkową w Eneba:

  • 50 USD + 5 USD za 152,08 zł z kodem FLASHA2 w GAMIVO jeśli posiadamy zniżkę dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate lub EA Play*
  • 50 USD + 10 USD za 167,33 zł z kodem FLASHA2 w GAMIVO jeśli nie posiadamy zniżki

Krok 2. Dodajemy amerykański adres w ustawieniach profilu Microsoft. Najłatwiej wyszukać adres w Google – w stanach New Hampshire, Delaware, Alaska i Montana nie ma podatku.

Krok 3. Klikając w przycisk „Buy” kupujecie Mass Effect Legendary Edition z tego linku. Giftcardy należy aktywować w momencie wybierania metody płatności za grę.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.