Marvel’s Avengers

Marvel's Avengers na konsole Xbox za 21 zł w Xbox Store. Gra zniknie ze sprzedaży pod koniec września

Wsparcie dla gry Marvel’s Avengers zostało zakończone pod koniec marca. Z cyfrowej dystrybucji produkcja zostanie usunięta już 30 września 2023 roku. Edycję Ostateczną gry możecie zakupić za jedyne 20,99 zł w Xbox Store. Promocja dostępna jest wyłącznie dla posiadaczy abonamentu Xbox Game Pass Ultimate lub Xbox Live Gold.

UWAGA! Przypominamy, że gra Marvel’s Avengers – Edycja Ostateczna zostanie usunięta z cyfrowej dystrybucji już 30 września. Jest to więc ostatnia szansa na zakup produkcji w promocyjnej cenie.

Aby móc skorzystać z oferty, musicie posiadać abonament XBL Gold. Najbardziej atrakcyjne aktualnie oferty na tani Xbox Live Gold znajdziecie w poniższej tabelce:

Poradnik na tani Xbox Game Pass Ultimate

Łowcy, zostały już tylko 2 dni do końca Xbox Live Gold. Spowoduje to całkowite zablokowanie konwersji abonamentów. Jeśli chcecie kupić tanio Xbox Game Pass Ultimate na dłuższy okres, skorzystajcie z naszego poradnika: Ostatnia szansa na tani Xbox Game Pass Ultimate! 6 miesięcy i 10 dni za 108 zł, 25 miesięcy za 330 zł.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.