Polecamy

Man O' War: Corsair - Warhammer Naval Battles za 7,45 zł w rosyjskim Yuplay

Man O’ War: Corsair – Warhammer Naval Battles – 124 руб (7,45 zł) – Steam
Man O’ War: Corsair – Reik’s Fashion – 79 руб (4,75 zł) – Steam
Man O’ War: Corsair – Fledgling Griffon – 79 руб (4,75 zł) – Steam

Zakupu można dokonać bez korzystania z VPN. Klucze nie mają blokady regionalnej.

Ważne: Zakup większej liczby sztuk danej gry może poskutkować potraktowaniem przez sklep Yuplay jako handlarza i permanentnym banem na konto w sklepie Yuplay. Odradzamy takie praktyki – zakup wielu sztuk tylko na własną odpowiedzialność i ryzyko!

Tagi:

Komentarze do "Man O’ War: Corsair – Warhammer Naval Battles za 7,45 zł w rosyjskim Yuplay"

  1. Odkąd jako szczyl grałem w Sea Dogs, nie znalazłem gry o piratach która by mnie wciągnęła. Brakuje mi takiej gry i zastanawiam się czy mam tutaj czego szukać. Moze ktoś grał i wie coś na ten temat? Recenzji jest jak na lekarstwo, gra graficznie wygląda źle, niby 8 zł, ale jednak…

    1. Na rynku wielkiego wyboru nie ma, a skoro nawet AC: Black Flag i Vendetta – Curse of Raven’s Cry cię nie wciągnęły, to być może jednak wcale nie brakuje ci takich gier 😉 Nie ma co żałować tych 8 zeta, ja już ściągam i sam się przekonam, co to za ustrojstwo.

  2. Gralem w to, gra jest dobra ale tworcy niestety ostatnio znaczaco zwolnili z dalszym rozwojem i updejtami ale dobrze ze w ogole sie poki co nie wycofali. Jest klimat swiata Warhammera i pewne fajne rzeczy ktorych nigdzie indziej nie zobaczycie.

    Ps – W pewnym momencie wpadlem na pewne bugi w grze w jednej czy 2 z misji, gdzie bug stopujacy moja dalsza gre byl dosc dziwny bo polegal po prostu na tym ze klikajac po dialogu w potwierdzajacy przycisk nic sie nie dzialo i nie mozna bylo kontynuowac. Ale to jakis czas temu, jeszcze nie sprawdzalem czy to poprawili.