Lunar New Year Sale w Fanatical

Lunar New Year Sale w Fanatical ze zniżkami do 92%! Wydaj $12 w trakcie wyprzedaży i otrzymaj grę PC za darmo

W cyfrowym sklepie Fanatical wystartowała Lunar New Year Sale. W ramach wyprzedaży zorganizowanej we współpracy z GG.deals możecie zakupić wybrane gry na PC nawet do 92% taniej! Jeśli w trakcie promocji z okazji, wypadającego 22 stycznia, Księżycowego Nowego Roku wydacie $12 na zakupy, to w ramach bonusu otrzymacie unikalny kupon rabatowy do wykorzystania w sklepie lub losową grę PC za darmo.

W trakcie wydarzenia możecie także wziąć udział w specjalnym losowaniu i powalczyć o nagrody główne w postaci $500 oraz 5 gier AAA. Szczegóły na temat zasad Giveaway’a znajdziecie w specjalnym wpisie. Lunar New Year Sale w Fanatical potrwa do 30 stycznia, do godziny 00:59.

Polecane promocje na gry PC w Fanatical

W ramach Lunar New Year Sale w Fanatical przecenionych zostanie ponad 1000 gier na PC. Poszczególne promocje pojawiać się będą na przestrzeni najbliższych tygodni, choćby w postaci trwających jedynie 48h specjalnych ofert Star Deals. Zachęcamy Was więc do regularnego zaglądania do tego wpisu, zwłaszcza 19 stycznia 🙂

Aktualna oferta w ramach Star Deal:

Promocyjna cena obowiązuje do 21 stycznia, do godziny 17:00.

Z dostępnych aktualnie obniżek, wybraliśmy dla Was najciekawsze oferty na tanie gry PC:

Wyprzedaż Lunar New Year Sale potrwa do 30 stycznia, do godziny 00:59. Więcej przecenionych pozycji znajdziecie bezpośrednio w sklepie Fanatical i na stronie GG.Deals.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.