Lords of the Fallen Game of the Year Edition za 4,30 zł w rosyjskim Yuplay

Lords of the Fallen Game of the Year Edition – 74 руб (4,30 zł) – Steam

Zakupu można dokonać bez korzystania z VPN. Klucze nie mają blokady regionalnej.

Ważne: Zakup większej liczby sztuk danej gry może poskutkować potraktowaniem przez sklep Yuplay jako handlarza i permanentnym banem na konto w sklepie Yuplay. Odradzamy takie praktyki – zakup wielu sztuk tylko na własną odpowiedzialność i ryzyko!

Dzięki za info Ejdrien.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Lords of the Fallen Game of the Year Edition za 4,30 zł w rosyjskim Yuplay"

 1. Czy warto brać, gdy jestem laikiem w tego typu grach, a chcę się wypróbować w souls-like’ach i jednocześnie do nich nie zniechęcić? Dość dużo negatywnych opinii słyszałem o tym tytule i nie wiem już co mam myśleć.

  1. Nie jest to typ gry w które zazwyczaj grywam, ale mimo to bawiłem się przy niej całkiem nieźle. Za takie pieniądze warto sprobować.

  2. Weź. Cena śmieszna, a gra fajna. Przeszedłem tą grę na ps4 (była w plusie). Jak coś jest za trudne to musisz tłuc słabych co by sobie expa nabić 😉
   Bloodborne mnie TROCHĘ zniechęcił – zbyt dołujący i trudny ale pewnie wrócę. Soulsy też coś grałem ale jeszcze gorzej niż Bloodborne.

  3. Nie grałem w Dark Souls więc nie mam porównania ale Lords chyba nie jest jakoś strasznie trudną grą. A ćóż to za negatywne opinie słyszałeś?

   1. Słyszałem, że jest strasznie toporna, optymalizacja leży, potworny recykling lokacji, i że ogólnie to słabe wannabe Dark Souls, któremu coś w fazie produkcji nie wyszło.

  4. ogolnie uwazam ze the surge slabsze . Przeszedlem wszystkie gry softow i nioh,lotf i prawie surge i z tych wszystkich gier lotf chyba było najłatwiejsze ale jednocześnie troche takie mdławe. Widać te 4,30 zł podczas gry ale jeśli to twoja pierwsza gra typu slasher to może nie zauważysz ;p

 2. Wie ktoś co z przewalutowaniem? Na ruskie dollary nie jest jakieś wyższe? Żeby nagle nie wyszło 20zł zamiast 4.

 3. Aktualne to jeszcze? Bo nie chce mi się włączyć strona jak klikam w link.

  1. dokladnie, ja tez pamietam ze optymalizacja byla ok. To raczej ociezalosc postaci moze wywolywać takie wrażenie. Do blight town to tej grze daleko ;p