X

«

»

Letnia wyprzedaż na GOGu – dzień piąty

gog-summer-sale

Letnia wyprzedaż na Gog.com – wszystkie promocje

Oferta dnia:

Runaway Trilogy – 5.97$ (zestaw zawiera: Runaway: A Road Adventure, Runaway 2: The Dream of The Turtle, Runaway 3: A Twist of Fate)

Commandos & Desperados Pack – 6.36$ (Desperados: Wanted Dead or Alive, Desperados 2: Cooper’s Revenge, Commandos Ammo Pack, Commandos 2+3)

Uwaga: Oprócz ofert dnia, co godzinę pojawiają się również nowe promocje błyskawiczne. Regularna publikacja tych ofert jest jednak zbyt uciążliwa, więc jeśli chcecie być na bieżąco z wyprzedażą, obserwujcie obniżki na stronie Śledź Okazje, bądź też bezpośrednio na Gog.com.

 • Gog zapowiedział również na stronie głównej coś „specjalnego” , niespodzianka ma zostać ujawniona pojutrze (o 15:00)… I na razie tylko tyle wiadomo.

  • Biorąc pod uwagę, że w ofertach błyskawicznych gry zaczynają się powtarzać, może będzie promocja na wszystko, co było dotychczas 🙂

   I zmienili licznik, „coś specjalnego” będzie jutro.

   • Rzeczywiście, nawet wspominali o tym na forum (przed kilkoma minutami, zanim nie „naprawili” licznika), że w newsie na GOGu była informacja o jutrzejszym dniu, ale licznik wskazywał na czwartek. Czyli niespodzianka już jutro.

    • Zapewne chcą zdążyć przed wyprzedażą na Steamie 😉

    • Zgodnie z przeciekiem, który pojawił się na forum GOGa (wyciekły grafiki do poszczególnych pakietów) jakieś 2-3 dni temu, tak czy siak planowali jutro wyłożyć karty na stół (czyli możemy się spodziewać wszystkich pakietów – zarówno tych, co były, jak i tych, co będą w następnych dniach) + być może przyśpieszone tempo zmiany oferty błyskawicznych (czyli takie jak w pierwszym dniu – częstotliwość była ta sama, ale rzucali więcej tytułów co godzinę). Szkoda tylko, że zapowiedzieli twardo, że obniżki na Original War (które zniknie razem z serią ARMA z oferty 22 czerwca) nie będzie – ARMĘ przecenili dośc niedawno, ale jak komuś zależy na OW w wersji GOGowskiej, to będzie musiał grę nabyć w pełnej cenie.

    • Ja to mam OW na płytkach jeszcze 😀

 • czy ten commandos pack jest na steama? bo się nie mogę doszukać na stronie…