X

«

»

Letnia wyprzedaż na GOGu – dzień jedenasty

gog-summer-sale

Letnia wyprzedaż na Gog.com – wszystkie promocje

Oferta dnia:

Wing Commander Saga – 9.52$ (zestaw zawiera: Wing Commander 1+2, Wing Commander 3: Eye of the Tiger, Wing Commander 4: The Price of Freedom, Wing Commander 5: Prophecy Gold Edition, Wing Commander: Privateer, Wing Commander: Armada, Wing Commander: Academy, Privateer 2: The Darkening)

Risen Saga – 7.98$ (zestaw zawiera: Risen, Risen 2: Dark Waters Gold Edition)

Uwaga: Oprócz ofert dnia, co godzinę pojawiają się również nowe promocje błyskawiczne. Regularna publikacja tych ofert jest jednak zbyt uciążliwa, więc jeśli chcecie być na bieżąco z wyprzedażą, obserwujcie obniżki na stronie Śledź Okazje, bądź też bezpośrednio na Gog.com.

 • Wie ktoś może czy był ‚ Theme Hospital ” lub któraś z gier ‚ Mdk ” w promocjach błyskawicznych ?

  • Ani jeden ani drugi. Theme Hospital był jedynie w paczce Bullfroga, więc można go było samego nabyć z nieco większą obniżką (60%) niż standardowa (jeśli gry są dostępne w paczkach a nie chcesz kupić całej, tylko konkretny tytuł/y, możesz go/je nabyć ze zniżką 60%).

   • Musiałem przeoczyć tą paczkę Bullfroga. Myślę, że tak czy inaczej warto się wstrzymać z zakupem do 30 czerwca. Jeśli gra nie będzie dodatkowo przeceniona, to skorzystam z tej głównej zniżki. Dzięki za odpowiedź.

    • Nawet nie musisz czekać do 29-go (bo wtedy pojawi się „ostatni rzut”, czyli powtórki wszystkich paczek + więcej gier rzucanych co „zmianę” w ramach ofert błyskawicznych), bo zdaje się, że paczka Bullfroga będzie już jutro dostępna (każda paczka jest dostępna do nabycia w sumie 3 razy – 2 razy podczas powtórek (pierwsza jest w środku, druga na końcu wyprzedaży) oraz raz podczas „oferty dnia” dla danej paczki). Na GOGu był wyciek grafik do poszczególnych paczek i ta „bullfrogowa” była przypisana do jutrzejszego dnia (tj 24 czerwca), z tego co pamiętam).

    • A mógłbym Cię prosić o link do tych grafik ?
     Co do ofert błyskawicznych, staram się to śledzić na bieżąco i tak się zastanawiam, czy gry będą się już tylko powtarzać, czy pojawi się jednak coś nowego..

    • Raczej nowych gier do ofert błyskawicznych nie włączą, bo od jakiegoś czasu powtarzają się one regularnie. A tutaj (na forum GOGa) znalazłem link do eleganckiego zestawienia, gdzie są ujęte zarówno daty występowania paczek, jak i gry w ramach ofert błyskawicznychch (kliknij w link „zacytowany” w tym poście, który zalinkowałem): http://www.gog.com/forum/general/2014_drmfree_summer_sale_tracker/post2321

 • Czy ktoś wie jak długo potrwa ta wyprzedaż? Przegapiłem flasha The Last Federation oraz BloodRayne, i chciałem kupić. Jak nie trafię to i tak wezmę, ale nie chciałem przegapić i flasha i ogólnej obniżki czekając za długo…

  • Do 30 czerwca.

  • 29-go o godzinie 15:00 będzie ostatnia zmiana (powtórka wszystkich paczek, zwiększona częstlotliwośc ofert błyskawicznych), wyprzedaż kończy się 30-go o 15:00. Czyli generalnie trzeba wypatrywać, bo na pewno jeszcze oba tytuły (co najmniej raz) trafią do błyskawicznych.

 • Nie widzę sensu kupować gier w elektronicznej wersji DRM Free. Leży to to na dysku niczym pirat, albo wypalone na płytce. Lub na śmiesznej półce biblioteki gog’u. To nie dla mnie.

  • Z piratem musiałbyś się nieźle namęczyć, żeby uruchomić taką starszą grę na siódemce bądź nowszym systemie Windows ( Visty nie biorę pod uwagę ) więc to dość wygodne rozwiązanie.
   Pólka na Gog’u niedługo ma zostać zastąpiona programem Galaxy Gog, choć dotychczasowe rozwiązanie też nie jest najgorsze 😛 ale co kto lubi 🙂