X

«

»

Letnia wyprzedaż na GOGu – dzień dwunasty

gog-summer-sale

Letnia wyprzedaż na Gog.com – wszystkie promocje

Oferta dnia:

Bullfrog Classics – 9.79$ (zestaw zawiera: Dungeon Keeper Gold, Dungeon Keeper 2, Theme Hospital, Theme Park, Syndicate Plus, Syndicate Wars, Magic Carpet Plus, Magic Carpet 2: The Netherworlds, Populous, Populous 2: Trials of Olympic Gods, Populous, The Beginning)

Heroes of Might & Magic Titles – 17.44$ (zestaw zawiera: Heroes of Might, Heroes of Might & Magic 2: Gold Edition, Heroes of Might & Magic 3: Complete, Heroes of Might & Magic 4: Complete, Heroes of Might & Magic 5 Bundle, Heroes Chronicles)

Uwaga: Oprócz ofert dnia, co godzinę pojawiają się również nowe promocje błyskawiczne. Regularna publikacja tych ofert jest jednak zbyt uciążliwa, więc jeśli chcecie być na bieżąco z wyprzedażą, obserwujcie obniżki na stronie Śledź Okazje, bądź też bezpośrednio na Gog.com.

 • Omerta jest za free.

 • Albo błąd GOG, albo: Omerta: City of Gangsters jest za darmo przez 2 godziny!

  • To nie bład. Tweetowali o tym.

   • Nie wiedziałem – ostatnio olewam twittera ponieważ zablokowali mi bez podstaw dostęp do konta, gdzieś w styczniu. A na tłumaczenia, że adres email do niego przypisany jest już nieaktualny (kiedyś miałem konto na prywatnym serwerze, ale w końcu kaska się skończyła i domena wygasła) i zapomniałem go zmienić i w związku z tym nie mogę skorzystać z opcji odzyskania hasła – pokazują mi środkowy paluch. A na pytania o powód blokady – zlew totalny w stylu: automatyczna odpowiedź o możliwości odzyskania hasła na maila… Ujowy serwis.

 • Michal

  Bullfrog polecam same gry nie wypowiadam sie o cenie

 • Ktoś może mi powiedzieć dlaczego w ofercie gog niema Theme park world ? Z miłą chęcią zagrałbym sobie w to.