X

«

»

Letnia wyprzedaż na GOGu – dzień czwarty

gog-summer-sale

Letnia wyprzedaż na Gog.com – wszystkie promocje

Oferta dnia:

Rayman Collection – 9.46$ (zestaw zawiera: Rayman Forever, Rayman 2: Great Escape, Rayman 3: Hoodlum Havoc, Rayman Origins)

Eschalon Complete Saga – 7.72$ (Eschalon: Book 1-3)

Uwaga: Oprócz ofert dnia, co godzinę pojawiają się również nowe promocje błyskawiczne. Regularna publikacja tych ofert jest jednak zbyt uciążliwa, więc jeśli chcecie być na bieżąco z wyprzedażą, obserwujcie obniżki na stronie Śledź Okazje, bądź też bezpośrednio na Gog.com.

 • Super, kolekcja Raymana uzupełniona 🙂 Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy na GOG-u powtarzają bundle na koniec promocji? Po zastanowieniu z chęcią nabyłbym D7D Masterset, a niestety nieco się zagapiłem 😉

  • Często tak robią przy większych wyprzedażach, a nawet zdarza się, że rzucają powtórki „wszystkiego” w ramach dwóch dni (mniej więcej w środku oraz pod koniec wyprzedaży – z tego co pamiętam, w tym przypadku ostatnim dniem będzie 29 albo 30 czerwca). Więc myślę, że jeszcze spokojnie będzie dało radę kupić paczkę ze sławetnymi cRPG-ami 🙂 A warto dodać w tym miejscu, że większość z nich posiada na GOGu polską wersję (zdaje się, że w formie napisów).

   • Właśnie nie zdecydowałem się na nie pierwszego dnia i powoli zaczynam poważnie o tym myśleć. Jeszcze mnie korci pre-order W3, więc muszę uważać z budżetem.

   • Super! Biorąc pod uwagę rownież to, że gry z tej paczki ciagle utrzymują się na szczycie listy najlepiej sprzedających się na GOG, prawdopodobieństwo powtórzenia tej promocji jest duże.

    A polskie wersje nie bedą przypadkiem pełne, łącznie z dubbingiem? Spolszczał je kiedyś CD-Projekt, więc chyba GOG będący z nimi mocno powiązany nie miałby większego problemu z uzyskaniem licencji 🙂

    • imie

     z komentarzy pod 1 dniem gogowej promocji „D&D Masterset jest praktycznie w całości w j. polskim. The Temple of… oraz Forgotten Realms nie mają j. polskiego” – dopiero niedawno dodali j.polski

    • Pobrałem z ciekawości pierwszego Baldura – i ku mojemu zaskoczeniu przywitało mnie intro z polskimi głosami, polskie odgłosy dla tworzonej postaci, i (fanfary) Piotr Fronczewski czytający wstęp do prologu(koniec fanfar). Cóż mogę dodać…. Chyba tylko tyle, ze przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę, ale to już wszyscy wiedzą 🙂

    • Na gogu ciągle dodają nowe języki do wielu gier, widać że dbają o klienta i robią co w ich mocy, aby każda gra była przystępna dla każdego.

  • kucyk_pony

   Mam nadzieję że coś powtórzą, bo właśnie przeleciała mi koło nosa kolekcja Thief, a to tylko dlatego że kasa jeszcze nie doszła na paypala.
   Ech, życie jest brutalne 🙂

   • W digitalu taniej (12 zł), acz bez bonusów z GOGa jest cała antologia na Muve. Z tym, że z jakimś drm – hehe w sumie bonus, którego na gogu brak;). Ja akurat kieruję się na ogół ceną nie platformą, ani tym czy ma drm czy nie, stąd szukałem czy jest gdzieś tańsza od gogowskiej propozycja, dlatego też napomknąłem.

 • Karol Niecik

  Fahrenheit za 1,5 $ !! Właśnie przegapiłem 🙁