X

«

»

Lego weekend w Funstock Digital

funstock

Ceny z kodem zniżkowym LEGO-COUPRED-HOT20

LEGO Star Wars III: The Clone Wars – £2.95 (Steam)
LEGO Pirates of the Caribbean – £8.95 (Steam)
LEGO Star Wars: The Complete Saga – £8.95 (Steam)
LEGO Indiana Jones: The Original Adventures – £5.99 (Steam)
LEGO Indiana Jones 2 : The Adventure Continues – £8.95 (Steam)
LEGO Jurassic World – £18.95 (Steam)

 • nie wiem na jakiego grzyba dajecie info i ich promocjach, skoro nawet na steamie te gry sa taniej (chociazby park Jurajski).

  • Indiana Jones (na Steam) zaczyna pojawiać się na promocjach…

 • Hrathen

  Jak komuś zależy to bym brał chociaż pierwszego Jonesa ze zniżką 50% plus kupon – na Steam raczej ponizej 50% nie będzie – a nie wiadomo kiedy kolejny raz kogoś olśni aby zrobić na nie promo… Jones nie miał chyba nigdy a Star Warsy Legowe miały na Steam raz w 2011 i dopiero w tym roku.

  • Podczas obecnej wyprzedaży będzie minimum -50% na Indianę na Steamie.

   • Hrathen

    Jeśli będzie -50 to pierwszego opłaca się bardziej tutaj – wychodzi 8,27€ a na steam będzie 9,99€. Więcej raczej niż -50 nie będzie bo z tego co pamiętam takie same zniżki były na funstock i steam jak wrzucili promo Star Wars. No chyba, że z okazji Summer Sale zaszaleją, ale z drugiej strony przez ostatnie lata Disney ignorował SS, więc nie wiem dlaczego w tym roku ma być inaczej:)

    • Pamiętaj, że na sztimie sporo ludzi ma pieniądze odłożone na SW. Osobiście stawiam, że Indiana na Steamie będzie -66%.

    • Hrathen

     Jeśli ktoś płaci z portfela Steam to oczywiście korzystniej będzie dla niego poczekać na -50% właśnie tam.
     -66%? Też bym chciał, ale śmiem wątpić:)

    • I tak właśnie jest 🙂

    • Kamil Dziwota

     W tym roku po chyba dwuletniej przerwie już teraz jest zniżka -33% na Indiana Jones and the Fate of Atlantis i inne gry oraz LucasArts Adventure Pack (tylko w przeciwieństwie do wersji GOG trzeba samemu zainstalować ScummVM, a potem skonfigurować np. tak jak tutaj – youtube .com/watch?v=RO5mF7g2_rM – mimo, że to poradnik do wersji z GoG, to może i tak działać), a może być jeszcze taniej podczas tej wyprzedaży.

     Coś się więc dzieje z tymi grami od LucasArts, Disney (zresztą dopiero 30 października 2012 roku Disney wykupił Lucasfilm).

    • Hrathen

     A czy przypadkiem Fate of Atlantis nie trafił na Steam ( i na GOG) jakoś w ubiegłym roku dopiero?

     Tutaj trzeba też podkreślić, że właśnie w takich przypadkach jak ten tytuł widać przewagę GOG nas Steam – dopasowanie tytułu do pracy na nowszych systemach.

     30.10.2012 – no tak, to dopiero 2 i pół roku;)

    • Kamil Dziwota

     Na GoG trafił dużo później, poza tym ten pakiet na Steam nawet bez promocji jest tańszy niż te gry w promocji na GoG (chyba, że kiedyś zrobią większe zniżki).

     Zresztą nawet na GoG (mimo, że ma już wgrany ScummVM w tych tytułach) trzeba pewne rzeczy konfigurować czy doinstalowywać, żeby np. mieć lepszy dźwięk wg tego poradnika z YT.

     Na Steam przecież raczej też można to zrobić – trzeba zainstalować ScummVM (w Internecie można znaleźć informacje, że od jakiegoś dłuższego czasu działa także z tymi wersjami ze Steam) i zapewne postępować podobnie jak w tym filmiku.

     Poza tym na GoG wciąż NIE ma Indiana Jones and the Last Crusade, który jest osobno oraz w tym pakiecie na Steam. Za to na GoG są gry od LucasArts/Lucasfilm/Disney, których NIE ma na Steam.

    • Hrathen

     Faktycznie – Fate of Atlantis wszedł na steam w 2010 – mój bład.
     I z tego co widzę LEGO Jones i Star Wars mają -66%:)
     Więc kto chce niech bierze – nie kusić losu czekając na -75%;)

 • O Ile mnie nie mylą oczy, to 2 Lego Indiana na gama-gama ru jest za jakieś 30 zł na nasze. Jedyna niedogodnośc dla niektórych to płatność przez PayU kartą.

 • Na Steamie oba Indiany w tej chwili po 6.79 EUR