«

»

LEGO Jurassic World Complete Pack za ok. 18,50 zł w Fanatical

Cena z kodem zniżkowym MAY10

-82% – LEGO Jurassic World Complete Pack – 4.31 € (18,48 zł) – Steam

 • Właśnie w to gram i muszę przyznać, że gra jest bardzo średnia. Sporo bugów, rozgrywka pozbawiona polotu i nawet jak na standardy LEGO zdecydowanie za prosta. Jak dla mnie to podobny poziom co LEGO Movie The Videogame; nie ma startu do LEGO LoTR/Batman3/Hobbit.

  • beziko

   LEGO City sprawdzałeś? Nie wiem czy warto.

   Co do Jurassic World właśnie grywam i rzeczywiście jest dosyć prosta.

   • Ostatnio wycalkowałem Lego City i serdecznie polecam, najbardziej zaskoczyła mnie długa i ciekawa fabuła, jednocześnie to chyba pierwsza gra z tej serii przy której się momentami szczerze uśmiechałem. Brak licencji której trzeba byłoby się trzymać zdecydowanie pomógł i polecam odpalać na PC z fanowską łatką, na xo są ciągłe przeskoki 30/60 na piecu stałe 60.

    • beziko

     Trochę późno, ale czy możesz dać info o tej fanowskiej łatce? Coś mi nie idzie szukanie, chyba że chodzi o ten plik konfiguracyjny co na forum Steama ktoś podał 😛

    • Chyba tak, to taki modzik „SpecialK64” „LEGO City Recovered” (występuje też jego wersja uniwersalna, dla wszystkich gier z sztima dodająca dźwięki przy aczikach i do zarządzania dziesiątkami ustawień). Poprawia wydajność, naprawia alt+tab i pozwala na wymuszenie prawdziwego pełnego ekranu dzięki czemu da się włączyć adaptacyjną synchronizacją z panelu sterowania (działa tylko na pełnym ekranie, nie na oknie bez ramek) która jest o niebo lepsza od rozwiązania z ustawień gry.

     Z nim gra jest bardzo przyjemna i na pewno lepsza niż na xboxie gdzie w mieście jest 30 klatek.

    • beziko

     Dzięki wielkie! 😉

   • LEGO City zdecydowanie na TAK !!!!!!
    Jedna z najfajnieszych części . Świetny humor, fajne przygody. Zdecydowanie warta polecenia.

 • SnakeLikeABoss

  Fajny film, szkoda, że tak hejtowany. Ludzie zaślepieni nostalgią zawsze pieprzą jakie to sequele są szkalujące oryginałom. A film był lepszy od oryginałów, troszkę inny. Lubię i Parki i Worlda. Jestem nahajpowany na sequel JW. Podoba mi się ten Owen czy jak mu tam było… Owen Grady? I ta jego relacja z raptorami. Ale ludzie to hipokryci, narzekaliby w każdym wypadku. Film jest taki sam – NIE UMIE NIC NOWEGO WYMYŚLIĆ, SAME POWTÓRKI, ODGRZEWAJĄ TO, CO JUŻ BYŁO. Fil m jest inny – zmienili wszystko, to już nie to samo, nuda… mogliby bardziej zrobić jak oryginalne. Tak jest ZAWSZE i WSZĘDZIE. Ale to, że ludzie są albo hejterami, albo fanbojami, to niestety przykra prawda XXI wieku.

  • JanuszPogody

   Lepiej być „zaślepiony nostalgią” niż łykać każde g*wno w dzisiejszych czasach tylko dlatego, że „nowe”. To nie ludzi wina, że filmy były w ch*j lepsze dawniej.

   P.S.

   Far Cry 1 >>>>> cała reszta serii

   Szklana pułapka 1,2 i 3>>>>>> Szklana Pułapka 4,5

   Stare gry >>> nowe gry

   Stare filmy >>>>> nowe filmy

  • Kolejny blockbuster 5/10 jakich wiele, z dziurawą fabułą i dwuwymiarowymi postaciami, do tego osadzony w znanym uniwersum, więc wiadomo, że będą porównania do oryginałów. Nic dziwnego, że ludzie narzekają. Polecam obejrzeć recenzję (?) RedLetterMedia, tam jest wymienionych więcej argumentów „przeciw” niż tylko nostalgia i hejterstwo ;>

 • Gra o tyle fajna, że to są 4 filmy, a nie tylko jeden. Odświeżenie sobie pierwszego filmu było dość przyjemne. Ostatniego filmu nie widziałem, więc podchodziłem do tego fragmentu gry na czysto i muszę przyznać, że była to najdziwniejsza dla mnie część gry :/ Ale, to w końcu LEGO 🙂
  Jeśli chodzi o „kompletne” wydanie – w tej cenie może być, ja nie biorę, bo nie kupię dla dodatków, które na stimie wyjdą mnie taniej, a które dodają tylko postaci – dla fanów filmu, mogą być coś warte, dla chcących pograć są tylko utrudnieniem – czym więcej postaci w grze, tym trudniej dobrać właściwe do rozgrywki (kto nie grał w „filmowe” gry LEGO, gra sama „losuje” spośród odblokowanych już postaci, które z nich będą dostępne podczas rozgrywania danego poziomu, faktycznie można wybrać dowolne postaci podczas gry, ale jest to dużo szybsze, jeśli właściwe postaci są w podstawowym zespole. Im więcej postaci, tym bardziej nonsensownych wyborów dokonuje silnik gry).
  Nie rozumiem natomiast jak można mówić, że gra jest zbyt prosta – LEGO jest dla dzieciaków, to jest zwykła platformówka. Nic dziwnego, że dla starszych graczy jest „zbyt” proste. Jak dla mnie nie ważne, czy jest proste, byle by potrafiło zainteresować (fabularnie to może nie specjalnie od gry tu zależy, ale projekty poziomów, nawiązania do ciekawych fragmentów filmów, jak LEGO to i odpowiedni komizm itp itd.). Często to właśnie proste gry są najlepsze, bo potrafią wciągnąć na długie godziny świetną zabawą, a nie hardkorowym poziomem trudności, z którym, jeśli można sobie poradzić, to po 10 godzinach gra ukończona i nie masz w planach do niej wracać.