Yy9Jtvl[1]

Już drugi w tym roku tytuł dla fanów platformówek z klockami LEGO w roli głównej pojawi się w sklepach w najbliższy piątek (11 kwietnia). Jak zwykle swoje wersje gry dostaną wszystkie żywe platformy, a osoby, które pośpieszą się z zakupem, mogą liczyć na bonusowe gadżety.

Aktualizacja: Klucz cyfrowy do gry możecie teraz nabyć po £14.99 w Simplycdkeys!

 

 

 

 

 

PC – standardowe wydanie

Choć najtańsze oferty na pudełkowe wydanie LEGO Hobbit zaczynają się już od 89 zł, to po doliczeniu kosztów wysyłki i tak musicie liczyć się z wydaniem banknotu z Władysławem Jagiełłą. Grę tej cenie (+ min. 9 zł za dostawę) znajdziecie w quicksaveonline.pl, a tylko o złotówkę drożej jest euro.com.pl.

Możecie też nieco zaoszczędzić wybierając cyfrową wersję tytułu. Prawdopodobnie najtańszym rozwiązaniem będzie zakup klucza steam za 79.90 zł w keye.pl.

Aktualnie najlepsza jest oferta sklepu Simplycdkeys, który sprzedaje klucz Steam po £14.99.

PC – wydania z gadżetami

Tylko o ok. 10 zł droższa od standardowego wydania będzie wersja z figurką Bilbo Bagginsa. Zapłacicie za nią 109.99 zł w empik.com i możecie ją odebrać w placówkach sieci w całej Polsce bez dodatkowych opłat.

W ofercie Muve za 119.99 zł z wliczonymi kosztami wysyłki możecie znaleźć także z grę z bonusem w postaci… szkolnego worka na kapcie z motywem z gry.

PS4 i Xbox One – standardowe wydania

W przypadku PS4 sprawa jest prosta, bo najbardziej atrakcyjną cenę proponuje electro.pl. Za grę zapłacicie tam 206.50 zł, a za dostawę nie będzie trzeba dopłacać ani grosza.

Odrobinę więcej zapłacą posiadacze Xboxa One. Prawdopodobnie najtańszą ofertę na tę edycję gry znajdziecie w Player Games, które życzy sobie 199 zł, ale trzeba doliczyć do tego jeszcze min. 9.90 zł za wysyłkę.

PS4 – wydania z gadżetami

Oprócz standardowego wydania w sprzedaży będą także 2 zestawy z gadżetami z gry. Za LEGO Hobbit z workiem na kapcie zapłacicie 224.99 zł w Muve i nie musicie martwić się dodatkowymi kosztami dostawy. Z kolei wersję z figurką Bilbo Bagginsa znajdziecie w empik.com za 225.99 zł i możecie odebrać ją bez dodatkowych opłat w placówkach sieci w całej Polsce.

PS3, X360 i Wii U – standardowe wydania

Niespodzianką jest to, że najlepsze ceny wersji na konsole odchodzącej generacji tym razem znajdziecie w mniejszych sklepach. Edycje na PS3 i X360 w swiat-gier.com kosztują po 158.90 zł, a w quicksaveonline.pl za to samo posiadacze sprzętu Sony i Microsoftu zapłacą po 159 zł. W obu przypadkach z trzeba liczyć się też z wydatkiem ok. 10 zł za wysyłkę.

Niestety jak zwykle poszkodowani będą fani Nintendo, tym bardziej że tym razem raczej nie zaoszczędzą na zakupach w Wielkiej Brytanii. Wersję na Wii U można zakupić za 189.90 zł (+ min. 5.99 zł za wysyłkę) w Ultimie.

PS3 i X360 – wydania z gadżetami

Ponownie miło zaskoczył nas sklep quicksaveonline.pl, który za wersje z figurkami życzy sobie tylko o 10 zł więcej niż za standardowe wydania. LEGO Hobbit z małym Bilbo Bagginsem na PS3 i X360 kosztuje tam po 169 zł, ale pamiętajcie o doliczeniu min. 9 zł za dostawę.

Nieco więcej będą musiały zapłacić osoby, które nie będą mogły żyć bez worka z motywem z gry. Wersje na PS3 i X360 z tymże gadżetem kosztują w Muve po 199.99 zł, ale nie trzeba dopłacać nic za wysyłkę.

PS Vita i 3DS – standardowe wydania

Słono przyjdzie zapłacić osobom, które wybiorą wersję na małą konsolkę Nintendo. W Ultimie kosztuje ona aż 169 zł (+ min. 5.99 zł za wysyłkę), a na zakupach w Wielkiej Brytanii tym razem niestety nie da się wiele zaoszczędzić.

Znacznie tańsza będzie wersja na PS Vitę, na którą zdecydowanie najlepszą ofertę przygotowało euro.com.pl. Gra kosztuje tam 119 zł, a wysyłka nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

PS Vita – wydanie z gadżetem

W ofercie Muve znajdziecie także standardowe wydanie tytułu z bonusem w postaci worka na kapcie z motywem z gry. Zestaw ten kosztuje 134.99 zł, ale wysyłka jest darmowa.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "LEGO Hobbit – Przegląd ofert przedpremierowych"

   1. Po pierwszej optymalizacja, fps potrafił momentami gwałtownie spaść, co nie zdarzyło mi się w żadnej z poprzednich części serii i co w żadnym wypadku nie jest usprawiedliwione oprawą graficzną, która praktycznie stoi w miejscu od 2005 r.
    Po drugie, sporo w LoTRze bugów i niedociągnięć w postaci klinujących się postaci, znikających elementów otoczenia (etap z entem :E) czy kiepskiego AI komputerowego towarzysza (czasem trzeba się poń cofnąć).
    Oczywiście pomimo sporej liczby niedociągnięć gra sprawia dużą frajdę i jak najbardziej warto po nią sięgnąć. Obszerniejszą opinię zamieściłem na forum w temacie ‚w co graliście i polecacie/odradzacie’.

  1. Mnie bardziej dziwi że się pojawił świat-gier, ich konkurencja miała bardzo często lepsze ceny niż porównywane w przeglądach a nigdy się nie pojawiały. Może teraz na łowcach będą też małe sklepy ? Nie miałbym nic przeciwko. Tylko niech będą to sklepy które nie wystawiają do sprzedaży gier których nie mają.