LA Noire za 5 dolców i inne promocje od R*

LA Noire – Complete Edition [Online Game Code] – $7.50 (steam)
LA Noire [Online Game Code] – $5.00 (steam)
L.A. Noire DLC Bundle [Online Game Code] – $3.00
Max Payne 3 – $20.00 (steam)
Max Payne 2 The Fall of Max Payne – $5.00 (steam)
Grand Theft Auto IV – $9.99 (steam)
Grand Theft Auto: San Andreas – $7.49 (steam)
Grand Theft Auto Vice City – $4.99 (steam)
Midnight Club 2 – $5.00 (steam)
Bully – Scholarship Edition – $7.50 (steam)

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "LA Noire za 5 dolców i inne promocje od R*"

 1. Steam wypada coraz gorzej pod wzgledem promocji bo konkurencja sprzedaje gry na steam taniej niz sam steam

  1. Steam robi to celowo. Zależy im na tym, żeby jak najwięcej sklepów sprzedawało ich klucze, bo to rozszerza sieć dystrybucji i coraz bardziej popularyzuje platformę. Dlatego tak kształtują się ceny.

 2. No cóż, steam jest tylko platformą do której się podpina gry,jest tylko pośrednikiem, nie jest wydawcą jak to jest w przypadku origin i uplay.

  1. co ty pier….. origin i uplay tez nie sa wydawcami! uplay – ubisoft, origin – ea, steam – valve = kazdy wlasciciel platformy, o ktorej wspomniales jest wydawca wlasnych gier dodatkowo sprzedajac gdy innych deweloperow/producentow.

  2. chodziło mi o co innego, ubisoft i ea games są wydawcami o wielu więcej gier niż valve ze swoimi grami z orange boxa i left 4 dead. Może powiesz, ze valve wydał tyle gier co Ubisoft lub Ea?To, że gra obsługuje steamworks nie oznacza, że valve jest jej wydawcą. Ea i ubisoft jako wydawca o wiele większej ilości własnych gier ma o wiele większe zdolności promocyjne..jeżeli są jakieś promocje na originie lub ubishopie to są to w znaczącej większości produkty twórców tej platformy.

  1. Nie ma problemu, kupiłem Complete Edition i ładnie chapnęło aktywację na Steam.

 3. Tak patrzę np. na LA Noire:

  Product Details
  Platform: PC Download – Steam DRM | Edition: Standard

  Downloading: Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address.

  Mam rozumieć, że pomimo tej informacji, problemu nie ma z aktywacją w kraju nad Wisłą nie ma?

  1. Czołem!
   Musisz znaleźć w Google generator adresów w USA. Później jeden z tych adresów wklejasz na swoim koncie w Amazonie jako własny, dodajesz swoją kartę kredytową lub wypukłą debetówkę i bez problemu da się kupić. W ten sposób kupiłem w zeszłym tygodniu FIFĘ 13 za 9,99$, aktywowała się bez problemu, działa również bez zarzutu. Jedyna kwestia, która różni Twoją sytuację od mojej to fakt, że FIFA 13 jest na Origin, a L.A. Noire na Steam. Ale jeżeli nie ma region-locka, to myślę, że spokojnie da się ją aktywować.

 4. Mnie się niestety nie aktywuje LA Noire w Steamie 🙁 (wersja zwykła nie complete)