Komentarze do "L.A. Noire taniej na Nuuvem"

  1. Nie przypominam sobie. Oferta wydaje mi się atrakcyjna. Chyba skuszę się na complete.:-)

  2. Nie i na pewno nie będzie. Ta gra wyszła na PC prawie 2 lata temu i wciąż na europejskim Steamie trzyma cenę. Na amerykańskim jest sporo taniej, ale to wciąż gra wydana przez Rockstara, nie liczcie na cuda.

  3. Było w paczkach amazonu po 10$, jak znalazłeś chętnego na drugą grę wychodziło po 5$.

  1. … które nigdy nie zostanie ukończone (o ile już dawno projekt nie został porzucony).

   Pozostaje więc albo granie po angielsku (wymagany przynajmniej angielski w stopniu komunikatywnym z dużym zasobem słownictwa), albo skorzystanie z solucji (ale wtedy gra traci sens bo w dużej części polega właśnie na prowadzeniu przesłuchań i trafnym odgadywaniu: prawda albo fałsz).

  2. Jak nie zostanie jak zostanie 🙂 Przecież grupa BDIP na dobrą sprawę już skończyła tłumaczyć i są teraz w fazie korekty i testów. No chyba że ty o innym spolszczeniu piszesz.

  3. nie udostępnia się spolszczenia zanim się go nie skończy ale można obejrzeć na ich stronie screny z frontami i czcionkami, może nawet mają filmik a jeżeli nie, jak poprosisz to ci jakiś nagrają.

  4. I od kiedy to wszystko tam wisi? Od premiery gry.

   Już się jedni „męczyli” z dodatkami do GTA4 ponad rok a tam raptem do przetłumaczenia były może ze 4 strony A4 prostego języka.

  5. cFalcon – to dlaczego nie przyłączysz się do jakiegoś projektu? Proszę Cię, ale takie gadanie jest głupie. Trzeba dziękować, że ludzie się biorą za takie rzeczy..

  6. Robią to spolszczenie już tyle, że HO HO HO, przepraszam bardziej ściemniają niż robią, bo nie ma potwierdzenia wgl żadnego konkretnego od graczy, że ktoś miał polskie „krzaki” w grze.

  7. Piospi – bo nie biorę się za sprawy, które nagłaśniam i obiecuję góry złota, a które wymagają ściśnięcia pośladów i pracy, a nie 18 miesięcy czekania i wątpliwego postępu – wątpliwego bo brak jakichkolwiek dowodów na to że coś się dzieje.
   Jak ktoś nie ma czasu, chęci albo możliwości to nich się nie porywa z motyką na Słońce.

   AndrewBoss – tych kilka screenów to twoim zdaniem dowody na prawie 100% ukończenie? One nie stanowią nawet 1/1000 całego tekstu, który znajduje się w grze.
   21 spraw w kampani, w każdej 3-4 podejrzanych, których się przepytuje, do tego miejca zbrodnii, „wypadków”, wskazówki, dowody, animacje i NOTATNIK w którym nasz detektyw zapisuje wszystkie spostrzeżenia o wszystkim..

   Naprawdę śmiało mogę powiedzieć, że cały tekst w grze to będzie gdzieś 200 może nawet 300 stron A4.

   Tyle w kwestii samego tłumaczenia, a jeszcze technikalia czyli zdekodowanie oryginalnych plików i zamiana tekstu.

   Teraz sobie odpowiedzcie sami ile to wszystko może zająć grupie kilku osób gdyby faktycznie się tym zajmowali (nawet w wolnym czasie)? Miesiąc, dwa, trzy, ale nie 18.

  1. Po co na steama, skoro uplay jest wymagany? Lepszy jeden DRM z klientem niż dwa, przynajmniej moim zdaniem…

 1. Jeśli ktoś chciałby kupić L.A. Noire to mam ofertę:

  L.A. Noire (klucz Steam) + Doc Clock + 2 karty kolekcjonerskie Steam za GTA IV (na Nuuvem kosztują tyle samo)

 2. Czy ktoś wie jak w tym sklepie płacić kartą płatniczą? Chodzi mi już o samą płatność i dane które się tam podaje. Części z nich się domyśliłem ale jest tam kilka pól (tych ze skrótami pisanymi dużymi literami) których znaczenia nie rozumiem i nie wiem co wpisać. Translator google tu niewiele pomaga. Owszem, nie jest dla mnie problemem użyć PayPal ale jednak wolałbym płacić bezpośrednio kartą do zakupów internetowych, bez prowizji PayPal, itp.

  1. Proszę Cię, nie mów mi co mam robić a czego nie. Chcesz, płać sobie przez PP. Skoro ja chcę płącić kartą to robię to świadomie. Gdybyś dokładnie czytał, zauważyłbyś, że pisałem o karcie do płatności w internecie a nie o kartę kredytową czy debetową.

  2. …a co do PP to nie ma w ogóle potrzeby „doładowywania” jeśli się ma pod niego podpiętą kartę. Po co mam płacić przez PP więcej skoro mogę zapłacić mniej, kartą rozliczaną w zagranicznej walucie? PP, z kilku co najmniej powodów staram się używać jak najrzadziej.

  1. @dabro90:
   http://store.steampowered.com/app/110810/

   Zresztą LA Noire Complete to 2 osobne paczki: http://store.steampowered.com/sub/12072/
   Tyle tylko że cena nie zachęca za parę dodatkowych misji i umiejętności. Na nuuvem Complete kosztuje dużo więcej niż wersja podstawowa (7 vs 11 R$), na GMG Complete nie jest wcale przecenione (podstawka tak) a cena na Steamie dla naszego bogatego regionu to już kompletny kosmos (40 euro za tak starą grę jak LA:N Complete na steamie to obłęd – parę miesiecy temu był w Saturnie i spożywczakach (Tesco albo Careffour) za 9 zł, tyle że chyba w wersji pudełkowej nie podpinającej się pod steam. Za tą cenę można kupić pudełkowe LA:Noire, LA Confidential, Czarną Dalię i jeszcze duuużo na piwo lub inne schładzacze zostanie 😉

 3. Jezeli ktos kupuje LA Noire na nuuvem-mam propozycje. Dam 7zl wzamian za DLC bundle, wtedy podstawka wychodzi za 8 :)(podobno to 2 oddzielne keye @Skapiradlo :))

  1. No to Skapiradlo mnie wprowadzil w blad troche… W takim razie oferta nieaktualna, chyba ze ktoś ma DLC bundle i chce się pozbyć za ~7-10 zł.

  2. Pytałeś o upgrade do complete, a nie jak sprzedaje to nuuvem – to dwie zupełnie różne sprawy.

  3. No tak, ale napisales ze LA N.Complete to 2 oddzielne paczki i sie tym zasugerowalem:) Nie wazne, nic sie przeciez nie stalo ^^

 4. Z powodu zbyt wysokiego zainteresowania ofertą skończyły im się klucze na Complete Edition. 🙂 Jest stosowny komunikat, że każdy kto kupi teraz otrzyma klucz przy najbliższej dostawie, a planowany termin nowego rzutu kluczy, to 16 sierpnia. Chyba sporo osób spoza BR kupiło. 🙂