Promocje na Immortals: Fenyx Rising
  Polecamy

Kup tanio grę Immortals: Fenyx Rising na PC - przegląd promocji polskich i zagranicznych sklepów

Graczu, jeśli zastanawiasz się gdzie kupić tanio Immortals: Fenyx Rising na PC, dobrze trafiłeś 🙂 Dzięki naszym widżetom cenowym, agregującym oferty ponad 50 sklepów dystrybucji cyfrowej, masz gwarancję, że nie ominie Cię żadna promocja na mitologiczny sandbox Ubisoftu.

Mimo, że Immortals: Fenyx Rising nie jest kamieniem milowym w rozwoju branży gier wideo i w dużej mierze stanowi zlepek mechanik zaczerpniętych z The Legend of Zelda: Breath of the Wild oraz Assassin’s Creed Odyssey, sporo przemawia za tym, że gra ma szansę stać się czarnym koniem 2020 r.

Szukasz atrakcyjnych ofert na Gods & Monsters (pierwotny tytuł gry)? Zapraszamy do dalszej części artykułu.

Masz na imię Fenyx i… musisz wspomóc greckich bogów w walce z tytanem Tyfonem. Mimo, że główna oś fabularna Immortals: Fenyx Rising wydaje się być dość mocno sztampową opowieścią (tylko Ty, w pojedynkę, możesz uratować świat, ale najpierw musisz troszkę podlevelować), dzięki nietypowemu zabiegowi, jakim jest wprowadzenie narratora, a właściwie dwóch ;), dość szybko zapomina się o brakach fabularnych i skupia na tym co najlepsze… miodnym gameplay’u 🙂 Grecka mitologia, multum zagadek środowiskowych, sporo cringowego, w pozytywnym sensie, humoru oraz niczym nieskrępowana, dająca sporo frajdy, eksploracja sprawiają, że Immortals: Fenyx Rising można wiele wybaczyć 🙂 Gra jest niczym animacja Pixar/DreamWorks – będą się bawić przy niej zarówno młodsi gracze, jak i stare wygi.


Immortals: Fenyx Rising w standardowej, a może w Złotej Edycji?

Jak to zwykle bywa w przypadku gier Ubisoftu, Gods & Monsters 😉 w dystrybucji cyfrowej dostępne jest w dwóch edycjach: Standard Edition oraz Gold Edition. W przypadku Złotej Edycji Immortals: Fenyx Rising gracze oprócz gry i dodatkowych bonusów cyfrowych (skórek, wierzchowca i wyjątkowego pakietu wyposażenia) otrzymają dostęp do Przepustki Sezonowej.

Porównanie edycji gry Immortals Fenyx Rising

W publikacji zebraliśmy promocje na Immortals: Fenyx Rising – Gold Edition, jak i tanie klucze Uplay na podstawowe wydanie gry.

Sklepy oferujące tanio Immortals: Fenyx Rising na PC

Cena premierowa Immortals: Fenyx Rising na PC wynosiła 249 zł.


Polecane promocje na Immortals: Fenyx Rising – Złota Edycja na PC

Cena premierowa Immortals: Fenyx Rising – Gold Edition na PC wynosiła 399,90 zł.

Zawartość Immortals Fenyx Rising - Gold Edition

Jednym z elementów przemawiających za zakupem Złotej Edycji Immortals: Fenyx Rising jest Season Pass, w skład którego wchodzą aż trzy dodatki fabularne: Nowy Bóg, Mity Wschodniego Królestwa oraz Zagubieni Bogowie.


Łowco Gier, dasz szansę najnowszemu IP Ubisoftu? Immortals: Fenyx Rising zakupisz w oficjalnej dystrybucji, czy też skorzystasz z oferty keyshopu?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.