Promocja na Convergence: A League of Legends Story

Kup grę z uniwersum League of Legends tanio. Convergence na PC za 101 zł w Epic Games Store

Wczoraj miała miejsce premiera Convergence: A League of Legends Story. Tytuł umiejscowiony w uniwersum jednej z najpopularniejszych gier typu MOBA już teraz możecie zakupić tanio w wersji na PC. Po wykorzystaniu specjalnego kuponu Epic, w ramach Mega Wyprzedaży 2023, produkcja będzie dostępna w sklepie Epic Games aż 25% taniej. Cena Convergence: A League of Legends Story wyniesie ostatecznie 101,24 zł Dodatkowo otrzymacie także 5,07 zł na kolejne zakupy w ramach systemu Nagrody Epic.

Łowcy, jeśli interesuje Was jedynie platforma Valve, to Convergence: A League of Legends Story na Steam dostępne jest w premierowej cenie 134,99 zł. Warto zaznaczyć, że gra dostępna jest w pełnej, polskiej wersji językowej.


Czym jest nowa gra z uniwersum League of Legends

Convergence: A League of Legends Story to w dużym skrócie platformówka 2D, której akcja dzieje się w uniwersum jednej z najpopularniejszych gier MOBA. Gracze wcielają się w niej w jednego z bohaterów znanego fanom LoL-a. Jako Ekko przemierzamy podziemną metropolię Zaun. W ramach rozgrywki otrzymujemy standardowy pakiet związanych z gatunkiem aktywności – eksplorujemy rozbudowane lokacje, zbieramy przydatne przedmioty, unikamy zastawionych pułapek, walczymy z zastępami wrogów oraz rozwiązujemy różnorodne zagadki środowiskowe. Ważmy elementem jest tutaj umiejętność cofania się w czasie. Dzięki urządzeniu zwanemu Zero Drive możemy przewijać czas do tyłu, bez żądnych ograniczeń. Oznacza to, że nawet najdrobniejsza pomyłka może być przez nas poprawiona w mgnieniu oka.

Premiera Convergence: A League of Legends Story miała miejsce 23 maja 2023 roku. Tytuł zadebiutował na rynku w ramach inicjatywy Riot Forge. Już teraz produkcja może się pochwalić świetnymi recenzjami na platformie Steam, gdzie 90% ocen, to opinie pozytywne.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.