Kup doładowanie Steam Wallet w sieci Kolporter i odbierz grę Steam o wartości 50 zł oraz wygraj PlayStation 4

Łowcy, zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie „Napompuj portfel. Odbieraj gry i walcz o konsolę” związanym z kartami podarunkowymi Steam Wallet.

Każdemu graczowi, który między 01.12.2020 r. a 31.01.2021 r. zakupi doładowanie Steam Wallet o wartości 25 zł, 40 zł, 75 zł lub 150 zł przysługuje kod Steam do losowo wybranej gry o wartości minimum 50 zł 🙂 Dodatkowo do wygrania jest konsola PlayStation 4! 🙂

Więcej informacji o kartach podarunkowych Steam Wallet oraz o „Napompuj portfel. Odbieraj gry i walcz o konsolę” znajdziecie w dalszej części artykułu.

Czym są karty podarunkowe Steam Wallet

Karty podarunkowe Steam Wallet to łatwy sposób na zasilenie Portfela Steam – działają w taki sam sposób jak certyfikaty prezentów.

Zgromadzone w Portfelu Steam środki można wykorzystać do zakupu gier, programów oraz innych produktów ze sklepu Steam. Doładowanie Steam Wallet są dostępne w różnych nominałach w sieci Kolporter.


Jak odebrać darmowe gry za zakup kart podarunkowych Steam Wallet?

  • W promocji mogą wziąć udział wszystkie osoby, które posiadają kod doładowujący widoczny na zakupionym w sieci Kolporter kuponie Steam Wallet.
  • Nie istnieje limit odbioru darmowych gier objętych promocją. Każdy uczestnik może wielokrotnie wziąć w niej udział.
  • Kod do gry objętej promocją wydawany jest na okaziciela i odebrać go można na stronie konkursu.

Co należy zrobić aby wygrać konsolę Sony PlayStation 4?

Nagrodę główną „Napompuj portfel. Odbieraj gry i walcz o konsolę” jest konsola Sony PlayStation 4.

Aby wziąć udział w rywalizacji musicie:

  1. Zarejestrować na stronie konkursu adres e-mail.
  2. Do adresu e-mail przypisać kod znajdujący się na kuponie Sedoc (Steam Wallet o dowolnej wartości), zakupiony w dowolnym saloniku Kolporter. Doładowanie 25 zł gwarantuje 25 pkt, 40 zł – 40 pkt, 70 zł – 70 pkt, a 150 zł – 150 pkt.
  3. Osoba, który zdobędzie najwyższą ilość punktów w „Napompuj portfel. Odbieraj gry i walcz o konsolę” otrzyma Sony PS4.

Laureat konkursu zostanie powiadomiony o wygranej drogą e-mailową najpóźniej w terminie do 14 dni od zakończenia konkursu.

Pełną treść regulaminu „Napompuj portfel. Odbieraj gry i walcz o konsolę” znaleźć można pod tym adresem.


Łowcy, korzystacie z doładowań Steam Wallet? Podzielcie się wrażeniami 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.